سبد بورس

سبد بورس

نسخهٔ ۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
سبد بورس

سبد بورس

گروه پرشین گلف
نسخهٔ ۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیا از جمله افرادی هستید که در کنار سهامداری بورس به کار دیگری نیز مشغولید؟

اگر بله، یکی از بهترین برنامه موجود برای اینکار را یافته اید. این برنامه در کنار قابلیت ثبت خرید و فروش، محاسبه سود و ضرر و... قابلیتی را دارا می باشد که شما با استفاده از آن می توانید براحتی از یک تغییر خاص در یک سهم اطلاع یابید!!

بدینصورت که شما بعنوان مثال یک رویداد تعریف می کنید که اگر قیمت فلان سهم از مقدار ۱۰,۰۰۰ ریال بیشتر شد برنامه شما را مطلع سازد. برنامه بطور خودکار هر چند ثانیه یک بار بازار را بررسی می کند و در صورت وقوع شرایط تنظیم شده (در اینجا بیشتر شدن قیمت از ۱۰,۰۰۰) همان لحظه شما را (با پخش صدا و لرزش گوشی) باخبر می سازد.

یعنی تنها کافیست یک رویداد خاص را برای یک سهم تعریف کنید، اینترنت گوشی را متصل کرده و برنامه را باز نگه دارید و به کارهای دیگر خود بپردازید. برنامه نماینده شما در بازار خواهد بود و به محض وقوع یک رویداد که مد نظر شماست شما را باخبر خواهد ساخت.

شما می توانید رویداد را برای حالتهای زیر تعریف کنید:

- بیشتر یا کمتر شدن قیمت از یک حد

- وقوع صف خرید یا فروش

- منتشر شدن اطلاعیه جدید کدال

- پیام جدید ناظر برای یک سهم

- تغییر وضعیت سهم


در صورتی که هر پیشنهادی برای بهتر شدن برنامه دارید در بخش ارتباط با ما که در برنامه وجود دارد نظرات خود را مطرح نمایید. ما قدردان هر انتقاد یا پیشنهاد خواهیم بود!

اگر مشکلی در برنامه مشاهده کردید لطفا مورد را طریق ایمیل یا پیامک (که در پایین آمده) برای ما ارسال کنید!


مشکلات متداول

اطلاعات نمادها بروز نمیشه.

این مشکل معمولا بدلیل دستکاری تنظیمات برنامه بوجود می آید. با مراجعه به تنظیمات برنامه دقت کنید که بروز رسانی داده ها فعال باشد و همچنین دقت کنید که اگر بازه بروزسانی داده ها فعال باشد. دریافت اطلاعات جدید نماد تنها در آن ساعت ها فعال خواهد بود.اگر همه چیز درست تنظیم شده باشد و اتصال به اینترنت وجود داشته باشد داده ها در جدول دارایی باید طبق مقداری که در "دوره بروز رسانی داده ها" در تنظیمات اعمال شده است بروز شود.

بعد از ثبت یا ویرایش معامله تغییرات در جدول های دیگر اعمال نمی شود :

بعد از اعمال تغییرات در داده ها اگر پیام ثبت معامله یا تغییر معامله یا ... را مشاهده نمودید پس تغییرات اعمال شده است. ولی چند ثانیه طول می کشد تا شما تغییرات را در جدول های دیگر مشاهده کنید.

قسمت هشدارها کار نمی کند :

این مشکل بازهم به تنظیمات نادرست در بخش تنظیمات بر می گردد. به بخش تنظیمات رفته و اطمینان حاصل کنید که اعلان ها فعال است و تنظیمات آن اعمال شده است. همچنین دقت کنید که بروز رسانی داده ها فعال است و بازه بروزرسانی داده ها نیز در صورت فعال بودن بدرستی تنظیم شده باشد.

سرعت برنامه در دریافت اطلاعات پایین است :

سرعت دریافت اطلاعات هیچ وابستگی ای به برنامه ندارد بلکه تنها به سرعت اینترنت شما بستگی دارد. اگر سرعت اینترنت شما پایین است پیشنهاد می کنیم دوره بروز رسانی داده ها را در بخش تنظیمات را حداقل بر روی ۲۰-۳۰ ثانیه تنظیم کنید تا نتیجه بهتری بگیرید


نظرات کاربران - ۶۱۵ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Beh.jo
Beh.jo
۱۳۹۸/۰۵/۳۱
برنامه از جانب بکاپ گیری ایراد داره سازنده هم که اصلا در دسترس نیست و کسی جوابگو نیست لااقل بازار تکلیف ما رو روشن کنه پولمون چی میشه
ابوالفضل
ابوالفضل
۱۳۹۷/۰۶/۲۶
اصلاً پول پرداخت نکنید برای نسخه حرفه ای چون پول میگیره باز میگه فعال کنید
ميثم
ميثم
۱۳۹۶/۰۷/۲۱
به دلیل عدم کارکردن برنامه درگوشی بندهnote9لطفا مبلغ واریزی ۱۰هزارتومان بابت خرید کامل برنامه راعودت فرمائید درضمن کدفعالسازی هم ارسال نشد