هفت گنج پرتال سلامتی،آرایش مد و فشن

هفت گنج پرتال سلامتی،آرایش مد و فشن

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
خبرها و نشریات
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

هفت گنج اولین پرتال و مجله اکلترونیکی آنلاین در ایران


هفت گنج در سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت کرد. این پرتال از اولین پرتال های فعال ایرانی میباشد. مطالب این مجله برای تمام سنین و افراد متناسب است. شما میتوانید مطالب گوناگون علمی، زیبایی ، آرایشی، سرگرمی،آشپزی، مد و فشن و سلامتی ، بارداری و سلامت بانوان را هر روز در این مجله مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب این مجله هر روز بروزرسانی خواهند شد. همین الان این برنامه رو نصب کنید و از آن لذت ببرید.


نکته : برای استفاده از این برنامه باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.


 


آدرس سایت: Http://7ganj.ir


 

در رسانه‌ها

«هفت گنج» پرتال سلامتی، آرایش، مد و فشن

آیا دوست دارید معلومات خود را در تمام زمینه‌ها، چه سلامتی و چه حتی در حوزه‌های مد و فشن، افزایش دهید؟ اپلیکیشن «هفت گنج» که با نام «هفت گنج پرتال سلامتی، آرایش، مد و فشن» در کافه بازار منتشر شده، در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

نقد و بررسی هفت گنج پرتال سلامتی، آرایش مد و فشن

به جرات میتوان گفت که همه مردم کره زمین به سلامتی جسم و زیبایی ظاهر خود اهمیت میدهند و سعی میکنند تا بهترین راهکار را برای دستیابی به این مهم در پیش بگیرند. از این رو مجلات چاپی و وبسایت های اینترنتی با موضوع مد و زیبایی، همواره در مرکز توجه قرار داشته و دارای مخاطبان بسیاری هستند. امروزه برنامه های موبایل نیز در امر اطلاع رسانی روش های دستیابی به تندرستی و سلامت جسم، نقش بسزایی دارند. اپلیکیشن “هفت گنج” که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، در رابطه با همین موضوع میباشد. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

گنجینه ای در جیب شما - هفت گنج زیر ذره بین

گنجینه ای در جیب شما - بررسی برنامه هفت گنجReviewed by ذره بین on Mar 31Rating: 5.0گنجینه ای در جیب شما - بررسی برنامه هفت گنجبرنامه هفت گنج که برای وبسایت رسمی هفت گنج نیز طراحی و عرضه شده است. هفت گنج یک پرتال و وبسایت مجله الکترونیکی آنلاین در ایران است که از سال 91 فعالیت خود وجود یک وبسایت با دسته بندی های متفاوت و گوناگون، کار را برای ما بسیار راحت تر می سازد و می توانیم از مطالب آن به آسانی استفاده کنیم. برنامه هفت گنج که برای وبسایت رسمی هفت گنج نیز طراحی و عرضه شده است. هفت گنج یک پرتال و وبسایت مجله الکترونیکی آنلاین در ایران است که از سال ۹۱ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. هفت گنج مطالب بسیار مفید و ارزنده ای در دسته بندی های مختلف از جمله آشپزی، سلامتی، علمی، سرگرمی، زیبایی، آرایشی و … دارا می باشد که می توانید به آسانی از آن ها استفاده کنید و مشاهده نمایید. با ما همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi