طب الائمة صلوات الله علیهم

طب الائمة صلوات الله علیهم

نسخهٔ v۳.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
طب الائمة صلوات الله علیهم

طب الائمة صلوات الله علیهم

فابریک دیزاین
نسخهٔ v۳.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اگر از تهیه قرص و عوارضی که دارند خسته شده اید، و اگر از هزینه های بالای بیمارستان و تهیه دارو و... می خواهید راحت شوید،پیشنهاد ما به شما تهیه نرم افزار طب الائمه صلوات الله علیهم است که همه این مشکلات را حل کرده!

طب اهل بیت صلوات الله علیهم:
بهترین طب موجود از آن جهت که این طب،طب خالق انسان وطبیب اول است،که خداوند تبارک و تعالی است،و آنکه خالق انسان است بهتر می‌داندکه چه چیز برای درمان بیماری‌های او بهتراست،پیامبر صلوات الله علیه وآله هم این معانی را از وحی الهام گرفته‌اند،و ائمه صلوات الله علیهم هم از پیامبر صلوات الله علیه واله و از راه الهام این طب را فراگرفته و به مردم معرفی کرده‌اند.
در این نرم افزار سعی کرده ايم پرده‌ای هرچند کوتاه،از این طب برداريم و آنرا برای مردم معرفی کنيم،و انظار مردم به این طب معطوف شود،به طب اهل بیت صلوات الله علیهم،که اوصیای الهی درزمین هستند.
بکوشیم تابیشتر از پیش این طب را در زندگی خویش پیاده نماییم.
إن شاء الله تعالی

و گروه ما بر آن شد تا با جمع آوری موضوعی بر اساس 9 بخش اصلی بعد از گذشت بیش از دو ماه که از عرضه نسخه اول نرم افزار میگذرد نسخه دوم نرم افزار را با قالب و شکل جدید و همین طور مطالب جدید منتشر نماید و سعی شده در این نسخه همه موضوعات مهم و پر کاربرد پزشکی در نرم افزار گنجانده شود و به نرم افزار پزشکی کاملی دست یابیم.

این نسخه از نرم فزار شامل 9 عنوان اصلی با عناوینی همچون:

1. طبابت از دیدگاه اسلام: آگاهی پیامبران و امامان از دانش پزشکی،هر دردی را درمانی است،دارو و درمان،از تقدیر است،شفا از خداوند است،تربة الحسین صلوات الله علیه،دعا برای طلب عافیت،دعای گنجینه شده،داروهائی ساده اما از نظر درمانی عجیب،طبایع چهارگانه،حجامت،در روغن مالیدن و فضیلت روغن مالیدن بر مومن،دعای چشم زخم.

2. توصیه های پزشکی: آنچه انسان را از پزشک بی نیاز می کند،پرهیز از مراجعه به پزشک تا سرحدّ امکان،راه تندرستی،عوامل شادابی،عوامل طول عُمر،آنچه موجب پیری زود رس می شود،آنچه بدن را فرسوده می کند،اندوه و بیماری،پرهیز از سرماواستقبال از آن،خاصیت های بوی خوش،پاکیزگی و بهداشت،نقش کفش در سلامت،نهی از درمان با چشمه های آب گرم و آب های تلخ،ریشه تمام بیماری‌ها چیست؟،چه کنیم تا مریض نشویم؟،چه کاری انواع دردها را به همراه دارد؟.

3. بیماری: تعریف بیماری، شماری از حکمت های نهفته در بیماری ها، منافع بیماری، وظایف بیماران، پرستاری، عیادت بیماران.

4. اندام ها و دستگاه های بدن: مغزواعصاب،قلب وعروق،گوش،چشم،دهان ودندان،دستگاه تنفس،خون و سپرز،دستگاه گوارش،مو،پوست،استخوان ها،ناخن،جنین،دستگاه تناسل و دفع ادرار.

5. تأثیر خوردن و آشامیدن در سلامت و بیماری: کم خوری،پرهیز،گرسنگی کشیدن،پُرخوری،زیان های باطنی پُرخوری،آداب غذا خوردن،آداب خوردن گوشت،آداب خوردن میوه،آداب آشامیدن،نوبت های غذا،رژیم غذایی مناسب.

6. غذاها و گیاهان و روغن ها: سیر،تره،پیاز،سیاه دانه،تُرُنج،آلو،برنج،بادروج(حَوک)،بادمجان،باقلا،پیاز،خربزه،تخم مرغ،سیب،تلبینه،خرما،انجیر،سیر،پنیر،جِرجیر،زردک،گردو،هزار اسپند،شنبلیله،شیرینی،نخود،نان،کاهو،سرکه،انار،مَویز،زیتون،آویشن،سُعد،بِهْ،شِکر،شلغم،چغندر،روغن حیوانی،سَنا،سَویق،پیهْ،عدس،عسل،انگور،عُنّاب،سِنجِد،تُرُب،خُرفه،خیار،کدو(حلوایی و سبز)،کباب،کَرَفس،قارچ،گلابی،کُندُر،شیر،گوشت،لوبیا،ماش،نمک،هَلیم،کاسنی،آویشن و نمک،حنا،سنا،مویز،هلیله،صبر تلخ(آلوئه ورا)،روغن بنفشه.

7. ماساژ درمانی: ماساژ درمانی و مالیدن روغن بر بدن از دیرباز نقش مهمی را در مراقبت از سلامت بدن ، درمان بیماری ها و زیبایی بر عهده داشته و تاثیر شفا بخش آن همواره مورد توجه بوده است.

8. هشت روش درمانی امام رضا صلوات الله علیه: درمان اول تغذیه درمانی، درمان دوم گیاه درمانی، درمان سوم حجامت درمانی، درمان چهارم فصد درمانی، درمان پنجم روغن درمانی، درمان ششم سنگ درمانی، درمان هفتم عطر و گل درمانی، درمان هشتم رنگ درمانی.

9. داروی جامع امام رضا صلوات الله علیه: این دارو از شاخص ترین دارو های طب اهل بیت صلوات الله علیهم است. همان گونه که از اسم این دارو پیداست دارویی جامع برای موارد مختلف است و در روایات متعددی توصیه به این دارو شده است.

برای مشاهده لیست کامل منابع استفاده شده در نرم افزار و همچنین فهرست تفصیلی مطالب به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://tebbolaeme.blog.ir
برخی از منابع شاخص استفاده شده در نرم افزار :

قرآن،كامل الزيارات،الکافی،بحارالانوار،طب النبي صلوات الله علیه و آله،مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل،وسائل‌الشیعه،طب الإمام الرضا صلوات الله عليه(الرسالة الذهبية)،طب الأئمة صلوات الله عليهم.

نظرات کاربران - ۶۴ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سیامک جبارزاده
سیامک جبارزاده
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
ای کاش برنامه نویس لطف میکرد و یه ذره حوصله میذاشت و با سلیقه و بدون غلط املایی مینوشت . یعنی به یه ویرایش کلی نیاز داره .
یاسر
یاسر
۱۳۹۵/۱۲/۲۱
عالیییییی
محمدرضا هیدار
محمدرضا هیدار
۱۳۹۹/۰۲/۲۲
بعضی از این نرم افزارهای بازار،باعث وارد کردن فایلهای مخرّب به گوشی و رایانه میشه مثل گوشی من، که ۱۳گیگ اطلاعات ارزشمندم رفت وپاسخگوهم نیستن