خبرگرام

خبرگرام

نسخه beta۲-۶۲۹۵
۱۰
نصب فعال
خبرها و نشریات
دسته
۲
مگابایت
حجم

اخبار معتبرترین سایت های خبری


صفحه اول روزنامه ها


آخرین قیمت ارز، سکه و طلا


وضعیت آب و هوای شهرهای کشور


 


خبرگرام یک جستجوگر خبری هوشمند است که  لحظه به لحظه بیش از 40 وب سایت خبری معتبر را بررسی ، وهزاران عنوان و محتوای خبر را دریافت   می کند و پس از پایش  با دسته بندی محتوایی، موضوعی و زمانی به کاربران نمایش می دهد.


 


خبرگرام چگونه کار می‌کند؟


موتور جستجوگر هوشمند بدون دخالت انسانی  همواره در حال پایش محتوای سایت های مرجع برای یافتن اخبار جدید و ارائه آن به بازدید کنندگان می باشد.


در این روش  با استفاده از چندین خزنده وب (web crawler) تمامی وب سایت ها بررسی شده تا عنوان، پیش عنوان، تیتر، خلاصه، متن خبر، کد خبر و زمان آن برداشت و پایش گردد و پس از کدگزاری و آرشیو در صفحه اختصاصی خبرگرام نمایش داده شود. تقریبا تمامی موتور های جستجوگر خبری  برای دریافت اخبار از منبع آر اس اس وب سایت های مرجع و نمایش خبر در همان وب سایت استفاده می کنند.


رفتارسنجی هوشمند خبرگرام این وب سایت را به اولین وب سایت خبری کشور با امکان پیگیری سلیقه های کاربران تبدیل کرده است.


خوراک اختصاصی به کابران امکان انتخاب دستی موضوعات، شاخه ها و زیر شاخه های مورد علاقه را می دهد.


قابلیت لایک در خبرگرام به محبوب کردن خبرهای مورد علاقه کاربران جهت نمایش در محبوب ترین ها و همچنین برای رفتارسنجی بهتر کمک می کند.


معیار انتخاب سایت های خبری علاوه بر پیشینه  و صحت خبررسانی، تعداد بازدیدکنندگان، روزآمد بودن و پوشش جامع اخبار گوناگون بوده است. با این وجود، مجموعه خبرگرام آماده افزودن سایت های خبری جدید به مجموعه منابع خود می باشد.


دسته بندی اخبار در خبرگرام بر اساس دسته بندی های منابع و با اشتراک گیری از آن ها صورت گرفته است. با توجه به تفاوت های طبقه بندی در سایت های مبدا، بدیهی است که برخی از دسته ها به شکل ترکیبی ارائه شده اند.


حقوق مولف درخبرگرام به عنوان اصلی ترین رکن یک خبررسان در نظرگرفته شده است. از اینرو تمامی اخبار بازنشر شده در خبرگرام دارای لینک به صفحه اصلی خبر در سایت مبدأ می باشند.


فونت به کار برده شده در خبرگرام از طراح آن همراه با لایسینس خریداری و با توجه به قابلیت های فروان شامل زیبایی، سهولت خوانش، تنوع طراحی و چینش مناسب در همه سایزها، با چندین استایل در وب سایت و نرم افزار خبرگرام  استفاده شده است


اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران  در تمامی فعالیت های خبرگرام در نظر گرفته شده است  و وب سایت های مرجع همگی دارای مجوزهای قانونی برای فعالیت رسمی رسانه ای  هستند. از آنجایی که تمامی مطالب بدون دخالت انسانی و توسط موتور هوشمند بازنشر می شوند خبرگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد و در صورت تذکر رسمی از سوی مقامات ذی صلاح وب سایت متخلف حذف خواهد شد.


نظر یا پیشنهاد کاربران می تواند به بهتر شدن عملکرد و بهبود سایت کمک کند. 

logo-enamad logo-samandehi