سیناکر | کنترل دیابت،فشارخون و وزن

سیناکر | کنترل دیابت،فشارخون و وزن

Version ۱.۷.۰
نصب +۵۰ هزار
Category پزشکی
Size ۳۷ مگابایت
Last Update ۱ مرداد ۱۴۰۲
سیناکر | کنترل دیابت،فشارخون و وزن

سیناکر | کنترل دیابت،فشارخون و وزن

سیناکر
Version ۱.۷.۰
نصب +۵۰ هزار
Category پزشکی
Size ۳۷ مگابایت
Last Update ۱ مرداد ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

سیناکر به طور تخصصی در زمینه پایش و مدیریت قندخون، فشارخون، وزن و آنالیز بدن، دمای بدن و مراقبت‌های بارداری راهکارهای هوشمندانه ارائه می‌دهد. ما به تمامی اقشار جامعه مخصوصا افراد مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای همچون دیابت نوع ۱ /نوع ۲ ، فشارخون بالا/پایین، چاقی/لاغری مفرط توصیه می‌کنیم تا برای پیشگیری و بهبود وضعیت سلامت خود از اپلیکیشن سیناکر استفاده نمایند. با سیناکر شما می‌توانید جدول و نمودار داده های قندخون، فشارخون، دمای بدن، وزن و شاخص‌های تناسب اندام (درصد چربی، ماهیچه، استخوان، رطوبت و پروتئین) خود را به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه مشاهده و به صورت هوشمندانه مدیریت کنید و دیگر نیازی به کاغذ و قلم برای ثبت داده ها ندارید و می توانید گزارش داده ها را از طریق واتسپ یا تلگرام برای پزشک خود ارسال کنید.

سیناکر یک نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی و دانش پزشکی است که به شما امکان ذخیره داده‌های قندخون، فشارخون، دمای بدن، وزن و پارامترهای آنالیز بدن را می‌دهد. با ثبت داده‌های سلامت، هوش مصنوعی سیناکر داده‌ها را بر اساس آخرین اطلاعات پرونده پزشکیتان و  دستورالعمل‌های وزارت بهداشت بررسی کرده و بازخورد متناسب با وضعیت سلامتیتان را به شما ارائه می دهد. در ضمن شما می‌توانید میزان داروهای مصرفی و نتایج آزمایش خود را در اپلیکیشن وارد نمایید. همچنین شما با ثبت روزانه داده‌های سلامتتان می‌توانید گزارش سلامتی خود را در قالب نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه مشاهده کنید و نسبت به اصلاح سبک زندگی و ارتقای رفتارهای خودمراقبتی اقدامات موثر انجام دهید. اپلیکیشن ما قابلیتی را فراهم کرده است تا با به حداقل رساندن خطاهای ممکن، اطلاعاتتان را تحلیل و آنالیز کند. پس از اندازه‌گیری میزان پارامترهای سلامتی خود، می‌توانید این داده‌ها را به صورت دستی و یا خودکار از طریق قابلیت بلوتوث و یا OCR  (در شرایط استفاده از تجهیزات پزشکی خودمراقبتی هوشمند سیناکر) به نرم‌افزار منتقل کنید.

علاوه بر تمامی موارد بالا در صورت داشتن حق اشتراک پزشک به کمک سرویس پایش آنلاین سلامت می‌توانید با پزشک شخصیتان هر دو هفته یکبار درارتباط باشید. پزشک شما از طریق پنل سیناکر به پرونده سلامتتان دسترسی دارد و با بررسی داده‌هایی که توسط خودتان در اپلیکیشن ثبت می‌شود، در مورد راهکارهای موردنیاز برای بهبود روند حالتان تصمیم‌گیری می‌کند. در این فرآیند، پزشک هر دو هفته یکبار توصیه‌های لازم و دوز داروهای مصرفی را از طریق تماس تلفنی، تصویری و یا پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کند. همچنین شما با تعیین ساعت و تاریخ موردنظر خود می‌توانید یک ویزیت آنلاین با پزشک موردنظرتان را ترتیب دهید و در زمان مطلوب مسائل‌ خود را با وی بیان کنید.

طبیعتا تاثیر آموزش برای ارتقاء سلامت افراد را نمی‌توان نادیده گرفت، به همین دلیل ما برای شما مقالات متنوعی را ارائه می‌دهیم. سیناکر در بخش آموزش، مجموعه‌ای از مقالات علمی و پزشکی مرتبطی را نمایش می‌دهد تا با هدف یادگیری خودمراقبتی و افزایش آگاهی در رابطه با بهبود سلامت جسمی و روانی موجب افزایش کیفیت و اصلاح سبک زندگی بیماران ‌شود.

امکانات اپلیکیشن:

 • امکان ثبت داده‌های سلامت به صورت دستی و یا خودکار از طریق بلوتوث/OCR
 • قابلیت ایجاد پرونده پزشکی الکترونیکی برای کاربران
 • تحلیل هوشمند داده‌های قندخون، فشارخون، دمای بدن و شاخص‌های آنالیز بدن
 • امکان تخصیص و استفاده از پزشک شخصی
 • ویزیت آنلاین با پزشک شخصی کاربر
 • وارد کردن دارو مصرفی در پرونده از طریق OCR جعبه دارو و یا جستجو
 • امکان نمونه‌گیری در محل برای کاربران و ثبت نتایج آزمایش در پرونده پزشکی
 • نمایش روند داده‌های سلامت در بازه‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه
 • نمایش جدول هفتگی قندخون برای تنظیم داروهای خوراکی و انسولین
 • آموزش صحیح اندازه‌گیری قندخون، فشارخون، دمای بدن و آنالیز بدن
 • ارائه مقالات معتبر در حوزه مدیریت بیماری‌های زمینه‌ای

مختصری درباره سیناکر

مراقبت از خود، نقش ويژه‌ای در اثربخشی درمان بيماری‌های مزمن دارد در نتیجه رعايت فعاليت‌های خودمراقبتی تاثیر زیادی بر عملکرد جسمی و روانی بیماران دارد. سیناکر مجموعه‌ای یکپارچه از تجهیزات خودمراقبتی، اپلیکیشن موبایل و پنل پزشک است که خدماتی چون پایش مستمر و ثبت خودکار شاخص‌های سلامت، تحلیل هوشمند داده‌ها و محتوای آموزشی شخصی‌سازی شده مورد تایید پزشک به کاربران ارائه می‌دهد.

اهداف ما:

 • ایجاد بستری برای ارتباط موثر بین بیماران و پزشکان
 • ایجاد فرصت‌های جدید برای بیماران زمینه‌ای
 • گسترش فرهنگ خودمراقبتی و پیشگیری از بیماری‌های زمینه‌ای و خطرات آنها
 • ایجاد حس آرامش و امنیت خاطر در خانواده بیماران
 • حذف خطای انسانی در جمع‌آوری داده‌های سلامت

پشتیبانی: ۰۰۲ ۰۰۲ ۹۱ - ۰۲۱

User Reviews - ۱۱۴ Rates
3.1 from 5
5
4
3
2
1
حسن
حسن
۱۴۰۲/۰۹/۲۴
برای ترازوی جامپر مدل jpd-710 به بلوتوث گوشی وصل نمیشه علت چی می‌تونه باشه؟
M Egh
M Egh
۱۴۰۲/۰۶/۲۸
سلام برنامه خوبیه بشرطی که اطلاعات بهش بدین قسمت آزمایش امکان حذف یا ویرایش نداره گزارش نمیده کلا و امکان ثبت ضربان قلب موقع ثبت فشار خون رو نداره بصورت دستی. ممنون میشم برطرف بشه
heartbeat
heartbeat
۱۴۰۲/۰۷/۲۵
بنده پزشک هستم و برای کنترل قند و فشار شخصی خودم از برنامه استفاده میکنم پارامتر های خوبی در برنانه بکار رفته که امکان تحت نظر گرفتن و پیگیری بیمار توسط پزشک راحت میکند اما جای بهبود و ارتقا دارد یک مشکل من داشتم در صورتی فراموشی ثبت در لحظه با تنظیم ساعت گذشته اطلاعات ثبت نمیشود