روستا تی وی

روستا تی وی

Version ۱.۲.۴
نصب +۱ هزار
Category شبکه‌های اجتماعی
Size ۱۱ مگابایت
Last Update ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
روستا تی وی

روستا تی وی

روستا تی وی
Version ۱.۲.۴
نصب +۱ هزار
Category شبکه‌های اجتماعی
Size ۱۱ مگابایت
Last Update ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

شبکه تلویزیونی روستا تی وی سعی دارد تا با نمایش زیبایی‌های زندگی و آداب‌ و ‌رسوم روستاییان و با محوریت "فرهنگ روستا" به تولید برنامه‌ها و محتوای جذاب بپردازد.
از آنجایی که همیشه تصاویر بومی و محلی برای مردم جذاب و سرگرم کننده بوده و آنها را دنبال میکنند،ماموریت این شبکه بر این بنا پایه ریزی شده است که مخاطبان از یک سو با سرگرم شدن برنامه های متنوع این تلویزیون اینترنتی میتوانند برای خرید محصولات، زندگی در روستا، گردشگری و ... خود در روستاها برنامه ریزی و تصمیم گیری کنند.
همچنین بنا داریم با کمک به حوزه های مدیریت روستایی، در این مسیر مهم و اساسی کشور هرچند کوچک گامی برداریم.
یکی از زمینه های نقش آفرینی، بسترسازی برای بهبود فضای کسب وکار در روستا و در نهایت، پیشرفت در اقتصاد نواحی روستایی می باشد.
همچنین روستاTV با نمایش زندگی روستاییان و معرفی ظرفیت های موجود روستاها در قالب برنامه سازی تلویزیونی سعی در این دارد ضمن ایجاد سرگرمی برای مخاطبان، اقتصاد پایدار در روستاها را مورد هدف قرار دهد و با تشویق و ترغیب روستاییان به توسعه صنایع دستی و اهتمام به ترویج، توسعه و بازاریابی محصولات کشاورزی و دامی روستا به این مهم برسد.
در اساس‌نامه و راهبرد اساسی این شبکه تلویزیونی؛ ارائه برنامه‌ها و محتوای جذاب متناسب با دیدگاه روز و با محوریت «فرهنگ روستا» ، «آموزش» ، «اقتصاد روستا» و «سبک زندگی» و ... تعریف شده است.
گفتنی است؛ این شبکه تلویزیونی در راستای شعار سال و با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زیر نظر پارک علم و فناوری و مرکز رشد و با مجوز رسمی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی و سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) راه‌اندازی و اجرا شد.
نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در گلستان افتتاح شد.

User Reviews - ۲۲ Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
art
art
۱۴۰۱/۱۱/۲۹
برنامه خوب و عالییه. دوستانی که اپلیکیشن براشون مشکل داره بروزرسانی کنید مشکل حل میشه.
ماهان
ماهان
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
اصلا پیامک نمی فرسته تا عضو بشیم
knight
knight
۱۴۰۱/۰۴/۲۸
شماره تلفن رو وارد میکنم کد هم میاد اما دستی که نمیشه کد رووارد کرد اتوماتیک توسط گوشی هم که وارد میکنه میگه کد اشتباهه تا الان ۳۴ بار امتحان کردم نمیشه وارد برنامه شد