تسدا - تلفظ صوتی کلمات فارسی

تسدا - تلفظ صوتی کلمات فارسی

Version ۱.۲
نصب +۱۰ هزار
Category ابزارها
Size ۶ مگابایت
Last Update ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
تسدا - تلفظ صوتی کلمات فارسی

تسدا - تلفظ صوتی کلمات فارسی

جامعه مجازی لاری ها
Version ۱.۲
نصب +۱۰ هزار
Category ابزارها
Size ۶ مگابایت
Last Update ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

هدف اصلی از ایجاد این سیستم ، کمک به افراد مختلف مثل کودکان خردسال یا افراد خارجی زبان برای آموزش تلفظ صحیح کلمات فارسی هست . ما قصد داریم به کمک شما کاربران عزیز یک مجموعه بزرگ از تلفظ کلمات به زبان های مختف و به خصوص فارسی رو ایجاد کنیم تا همه بتونن به شکل رایگان از این مجموعه استفاده کنن.

برنامه ی تسدا در حال حاضر شامل یک اپلیکیشن اندروید و وبسایت هست که شما می تونید با جست و جو در اون ها تلفظ کلمات به زبان های مختلف مثل فارسی و انگلیسی رو بشنوید.

کاربران مختلف میتونن با عضویت توی سیستم و نصب اپلیکیشن اندرویدی تسدا ، صدای خودشون رو ضبط کنن و به سیستم ارسال کنند تا در دسترس همه قرار بگیره. به این معنی که شما هر کلمه ای رو که با صدای خودتون تلفظ کنید ، به صورت رایگان توی این سیستم قرار می گیره و هر فردی از هر جای دنیا دوست داشت با تلفظ این کلمه آشنا بشه ، ما این کلمات تلفظ شده رو در اختیارشون قرار میدیم.

همین طور برنامه نویس ها و برنامه ساز های مختلف ممکنه برای ساخت بازی و برنامه های جدید نیاز به صدا و تلفظ بعضی کلمات داشته باشن که میتونن به راحتی توی سیستم بگردن و اگر اون تلفظ موجود بود دانلود کنن و استفاده کنن .

این سیستم تازه طراحی شده و نیاز به کمک و حمایت شما عزیزان برای تولید هرچه بیشتر تلفظ های جدید داریم . در صورتی که تمایل داشته باشید خوشحال میشیم با عضویت و ضبط صدای خودتون به ما در افزایش دایره لغات این برنامه کمک کنید.

User Reviews - ۳۳ Rates
2.3 from 5
5
4
3
2
1
آیناز
آیناز
۱۴۰۰/۰۹/۱۳
بدرد نمیخوره وقتی میایم و کلمه ای که ما میخوایم نیست به چه درد میخوره تلفظ کلمات ابتدایی مثل آب و گرم و سرد رو ما میخوایم چیکار فقط به درد اول ابتدایی میخوره
Z. Eshghi
Z. Eshghi
۱۴۰۱/۰۶/۱۵
به نظر من اصلا به درد نمیخوره مدنظرمن اینجوری‌ که تاکلمه ای روثبت‌ کردم سریع تلفظ صحیحشو برام بگه .ولی متاسفانه اینجورنیس
بردیا
بردیا
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
99 درصد از کلمات را ندارن حیف اون یک ستاره