فال اوراکل (فرشته عشق)

فال اوراکل (فرشته عشق)

نسخه ۱.۰۰
۵
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۲۵
مگابایت
حجم

فال اوراکل با کارتهای فرشته (Angel Cards) از مشهورترین فالهای کشور یونان است که به واسطه کارتهای بسیار زیبا و پاسخهای روشن و واضحش تبدیل به یکی از بهترین روشهای فالگیری در جهان شده است.

گروه تکتا پس از انتشار برنامه های آموزش فال تاروت, فال تاروت مصری و فال لنورماند , با توجه به استقبال بسیار خوب شما کاربران گرامی پس از چند ماه تلاش این بار فال پرطرفدار اوراکل فرشته عشق را برای اولین بار در ایران در قالب یک اپلیکیشن اندروید عرضه می نماید.در این اپلیکیشن 2 نوع فال از سری فالهای فرشته اوراکل برای شما عزیزان آماده شده است :

1-فال فرشته عشق اوراکل

2-فال روزانه فرشته راه اوراکل

که کارتهای این 2 مجموعه کاملا متفاوت هست و از کارتهای اورجینال و بسیار زیبای فرشته های اوراکل برای ساخت این برنامه استفاده شده است.با وارد شدن به قسمت فال فرشته عشق میبایست پس از نیت کردن یکی از کارتهای فرشته اوراکل را انتخاب نمایید تا کارت فال شما باز شود.ضمنا از تکرار انجام فال با یک نیت به فاصله زمانی اندک خودداری کنید.

همچنین در بخش فال روزانه هر روز یکی از کارتهای فرشته راه اوراکل برای شما نمایان می شود که شامل توصیه و یا اخبار جالبی برای شما است.همچنین ما همیشه آماده شنیدن پیشنهادات , انتقادات و پاسخ به سوالهای شما عزیزان از طریق ایمیل ذکر شده خواهیم بود.

=================

منابع : تمامی متون این برنامه به صورت اختصاصی جهت استفاده در این اپلیکیشن نوشته شده و از هیچ کتاب , سایت و ... کپی برداری نشده است و هرگونه کپی برداری و نشر غیر مجاز پیگیرد قانونی خواهد داشت.

=================logo-enamad logo-samandehi