فال ایران باستان(کارتی + روزانه)

فال ایران باستان(کارتی + روزانه)

نسخهٔ ۱.۲
۵۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
فال ایران باستان(کارتی + روزانه)

فال ایران باستان(کارتی + روزانه)

تکتا
نسخهٔ ۱.۲
۵۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فال ایران باستان تنها اپلیکیشن فال ایرانی در جهان منتشر شد!

به همراه موسیقی ویژه اثر استاد جلیل شهناز

ایرانیان باستان باور خاصی به فال و روشهای خاص پیشگویی داشتند.مردم ایران از روشهای بسیار عجیب و جالبی برای فالگیری استفاده میکردند,به عنوان مثال آنها از جهت حرکت پرندگان و آواز آنها فال میزدند و با دیدن عقاب به عقوبت و با دیدن هدهد به هدایت پی می‌برده‌اند.

فال با کارتهای ایرانی رومی یکی از روشهای فالگیری است که صدها سال قبل از فالهایی همچون تاروت در کشور ما استفاده میشده اما به دلیل رواج استفاده از کارتهای تاروت و... در قرن گذشته این فال اندک اندک به فراموشی سپرده شده بود.مردم ایران باستان فال خوب زدن را مروا و فال بد زدن را مرغوا میگفتند که از ترکیب دو کلمه مرغ و آوا تشکیل شده.ایرانیان به فال نیکو گرفتن اعتقاد خاصی داشتند و فال طیره(فالی که مایع آزردگی می شود) را باعث نا امیدی و بدبینی و بدگمانی میدانستند,به همین جهت سرشت این فال بر اساس انرژی های نیک است و در جایی که در فال شما آزار و یا ناراحتی دیده شود راهی بسیار خوشایند و موثر پیش روی شما قرار می دهد.

=====

پس از استقبال بسیار خوب کاربران عزیز از فالهای تاروت مصری , اوراکل و لنورماند و آموزش فال تاروت پس از چندین ماه تلاش , اپلیکیشن متفاوت و بسیار دوست داشتنی فال ایران باستان را آماده کرده ایم , امیدواریم این اپلیکیشن هم رضایت شما کاربران عزیز رو جلب کنه.

برنامه فال ایران باستان دارای 3 فال ویژه است :

-فال تک کارته ایرانی

-فال 3 کارته ایرانی

-فال روزانه

همچنین با کارتهای فال ایران باستان فالهای جالب دیگری همچون فال ماهانه و فال فصلی و... نیز گرفته میشود که در صورت استقبال شما کاربران عزیز و حمایت شما این فالها نیز در آپدیتهای بعدی به برنامه اضافه خواهد شد.

=====

تیم تکتا مشتاق شنیدن هرگونه انتقاد و پیشنهاد شما کاربران عزیز است,میتوانید از طریق ایمیل داده شده با ما در ارتباط باشید.

=====

منابع : تمامی متون استفاده شده در این اپلیکیشن اختصاصی تیم تکتا است و تنها جهت استفاده در اپلیکیشن فال ایران باستان نوشته شده است و هرگونه کپی برداری و استفاده غیر مجاز پیگرد قانونی خواهد داشت.

نکته : این اپلیکیشن تنها جنبه سرگرمی دارد و هر گونه استفاده از آن به منظور پیش‌بینی و یا خرافیگری ممنوع می‌باشد.

نظرات کاربران - ۱۶۷ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
pari
pari
۱۳۹۴/۰۵/۲۳
شبیه تاروت است ولی نوع ایرانیش در کل خوب بود و آهنگ متن عالی بود با تشکر از زحمات شما
Nila
Nila
۱۳۹۴/۰۵/۲۹
قشنگ بید،آهنگش حال و هوای ایرانو داره. می که تا الان همه فال های تکتا رو گرفتمو رضایت دارم از خریدم الی قولی که داده بودین بهم و فراموشیتون.
mirbak
mirbak
۱۳۹۴/۰۷/۲۴
Ali