فال عاشقان

فال عاشقان

نسخهٔ ۱.۱
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۲۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ آبان ۱۳۹۵
فال عاشقان

فال عاشقان

سوزیانا
نسخهٔ ۱.۱
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۲۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ آبان ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

مجموعه‌ فال عاشقان شامل کارت پستال‌های مالتی‌مدیا با انیمیشن و تصاویر زیبا به همراه متن‌های عاشقانه است. کافیست ابتدا نیت کنید و سپس دکمه فال عشق را فشار دهید چرخ فال عشق پیش‌گویی عشقتان را به شما نشان می‌دهد. هم چنین در صفحه فال نشان‌های مخصوص روز عشق (شکلات,قلب ...) قرار داده شده است که می‌توانید با بازی کردن با آن‌ها سرگرم شوید.
روز عشق چیست؟
روز عشق (روز عشاق و یا روز عشق‌ورزی) مصادف با ۲۵ بهمن‌ماه (۱۴ فوریه) در بعضی فرهنگ‌ها روز ابراز عشق است.
این ابراز عشق معمولا با فرستادن کارت روز عشق به صورت ناشناس انجام می‌شود. سابقه تاریخی روز عشق به جشنی که به افتخار "قدیس والنتینیوس" در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، باز می‌گردد.
جشن عشق در ایران باستان
گفته می‌شود که در ایران باستان، قرنها پیش از میلاد روزی موسوم به روز عشق بوده است. این روز در تقویم جدید ایرانی دقیقا مصادف است با 29 بهمن، یعنی تنها 4 روز پس از روز عشق غربی. این روز «سپندارمذگان» یا «اسپندارمذگان» نام داشته است.
سپندارمذ لقب ملی زمین است. زمین نماد عشق است چون با فروتنی، تواضع و گذشت به همه عشق می ورزد. زشت و زیبا را به یک چشم می‌نگرد. به همین دلیل در فرهنگ باستان سپندارمذگان را به عنوان نماد عشق می‌پنداشتند. در ایران باستان علاوه بر ماه، روزها نیز اسم داشته‌اند و در هر ماه، یک بار، نام روز و ماه یکی می‌شده است. در همان روزی که نامش با نام ماه مقارن می‌شد جشنی ترتیب می‌دادند. پنجمین روز هر ماه اسپندارمذ، نام داشت که در ماه دوازدهم سال که آن هم اسپندارمذ بود، جشنی با همین عنوان می‌گرفتند.
سپندارمذگان جشن زمین و گرامی داشت عشق است که هر دو در کنار هم معنا پیدا می‌کردند. در این روز زنان به شوهران خود با محبت هدیه می‌دادند. مردان نیز زنان و دختران را احترام کرده و به آن‌ها هدیه می‌دادند.
در روز عشق چه کنیم؟
هدایای روز عشق شامل گل رز و یا دسته گل، شکلات، کارت تبریک روز عشق، عروسک، شمع، نامه عاشقانه، یک قطعه شعر عاشقانه و بسته‌های کادویی ویژه روز عشق است.

نظرات کاربران - ۱۶ رأی
۳.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
تنها
تنها
۱۴۰۰/۰۷/۲۵
خیلی بد بود
خوب نبود
خوب نبود
۱۳۹۸/۰۶/۱۵
خوب نبود
علیه
علیه
۱۳۹۶/۰۱/۲۳
بدهههههههههههههعههههههههههههههههعخخههخههههههههههخ