مراقبت از نوزاد ( نمودار رشد )

مراقبت از نوزاد ( نمودار رشد )

نسخه ۱.۲
۵۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۲
مگابایت
حجم

اطلاعات سلامت رشد نوزاد، همیشه همراه شما.


مراقبت از نوزاد


همه والدین به کارت سلامت نوزاد که در بیمارستان به آنها تحویل داده می شود آشنایی دارند و اینکه ماه به ماه باید قد و وزن و دور سر نوزاد را اندازه گیری کرده و در نمودار مربوطه ثبت کنند که بتوانند از سلامت رشد نوزاد خود اطمینان حاصل کنند .


اپلیکیشن مراقبت از نوزاد تمامی این فعالیتها را برای شما انجام خواهد داد و همیشه همراه شما خواهد بود تا در صورت لزوم به آنها دسترسی داشته باشید.


با وارد کردن اطلاعات کودک خود در این برنامه حتی می توانید از میزان چاقی و یا لاغری کودک خود نسبت به میزان استاندارد باخبر شوید.


همچنین می توانید روند رشد نوزاد را با نمودار های رشد استاندارد مقایسه کنید.


ویژگی های اصلی


    - رسم تمامی نمودارهای رشد


    - محاسبه و نمایش تاريخ واکسیناسیون


    - علائم رفتاری ماهانه نوزاد


    - ثبت خاطرات نوزاد


علاوه بر امکان رسم تمامی نمودارهای رشد این اپلیکیشن از امکان محاسبه تاریخ واکسیناسیون تمامی واکسنهای نوزاد برخوردار است که به واکسيناسیون به موقع و سلامت نوزاد شما کمک خواهد نمود.


 


 همه پدر و مادرها شاهد لحظاتی به یاد ماندنی از رفتارهایی که اولین بار از نوزاد دلبندشان سر میزند بوده اند که به کمک اپلیکیشن مراقبت از نوزاد می توان تمامی آنها را با درج عکس و توضیح در تاریخ مربوطه به ثبت رساند.


و در قسمت علائم رفتاری نوزاد از روند تکامل رفتاری ماه به ماه نوزاد خود آگاه شوید.


تمامی اطلاعات و اعداد مربوط به نمودارها از امار سازمان بهداشت جهانی گرفته شده است.


گروه سامی سافت در این اپلیکیشن، کیفيت و کارایی و در عین حال سهولت در استفاده را هدف خود قرارداده و امیدواریم موجب جلب رضایت همه استفاده کنندگان گردد.


تمامی انتقادات و پیشنهادات در رابطه با این اپلیکیشن را می توانید از طریق ایمیل پشتیبانی با ما در میان بگذارید و ما را در طراحی امکانات جدید برای نسخه های بعدی یاری رسانید.


 


2984718


کلید واژه ها :


نوزاد ، کودک ، نمودار رشد ، دفترچه خاطرت ، واکسن ، واکسیناسیون ، بارداری ، بچه ، بچه سالم ، نوزادسالم ، نوزاد سالم ، سلامت ، نوزادمن ، نوزاد من ، سلامت ، قد ، وزن ، دورسر ، نوزادمن ،

logo-enamad logo-samandehi