تندخوانی شگفت انگیز

تندخوانی شگفت انگیز

نسخه ۱.۲.۹
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

توجه!! ( به تصاویر برنامه به دقت توجه کنید )

آیا این برنامه مجموعه ای از متن های ساده و بی روح و بدون تمرینات عملی و صرفا کپی شده از سایت های رایج در اینترنت است؟! 

**  نرم افزار تندخوانی شگفت انگیز به صورت گام به گام و  تمرین محور، مطابق با اصول و قواعد آموزش عملی تندخوانی در جهان  **

این نرم‌افزار مجموعه‌ای از قدرتمندترین تمرین‌های مرتبط با تندخوانی را که مبتنی بر نرم‌افزارهای برتر تندخوانی در جهان، همچون نرم‌افزارهای eyeQ و AceReader Pro است را در خود جای‌داده، که با انجام آن‌ها می‌توانید سرعت مطالعه خود را افزایش دهید.

تندخوانی یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق پیشرفته است و تنها افرادی توانایی رقابت در سال‌های آتی را خواهند داشت که امروز خود را برای شرایط آن زمان آماده کرده باشند.

معرفی نرم‌افزار: این نرم‌افزار شامل چهار بخش
است

1- آزمون روزانه

2- تمرینات انفرادی

3- سنجش سرعت

4- نکاتی درباره تندخوانی

- در بخش آزمون روزانه که بخش اصلی نرم افزار است، هرروز یکی از 12 گام را به پایان می‌رسانید و این روند را در روزهای دیگر نیز انجام می‌دهید. در پایان و در طی 12 روز، سرعت مطالعه شما حداقل به بیش از دو برابر افزایش می‌یابد که این تجربه‌ای فوق‌العاده خواهد بود.

- بخش تمرینات انفرادی کمک شایانی به افزایش و تثبیت مهارت‌های تندخوانی و تقویت چشم شما خواهد کرد. تمرینات این بخش برگرفته از نرم‌افزارهای برتر جهان در زمینه تندخوانی است  که برای تقویت چشم و افزایش حوزه دید بسیار مؤثر خواهد بود.

- در بخش سنجش سرعت، می‌توانید سرعت مطالعه خود را برحسب تعداد کلمات بر دقیقه تعیین کنید. هرروز می‌توانید بامطالعه متن‌های موجود در این بخش، پیشرفت خود را نسبت به قبل بسنجید.

اما در پایان متن‌هایی که در نرم‌افزار انتخاب‌شده است؛ بخش‌هایی
از کتاب‌های بسیار پرفروش و زیبا در جهان در زمینه‌های موفقیت و روانشناسی است.

منتظر نظرات خوب شما هستیم.

logo-enamad logo-samandehi