ریلن | آموزش زبان انگلیسی

ریلن | آموزش زبان انگلیسی

نسخه ۱.۵.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

ریلن میانبر یادگیری زبان انگلیسی 

یادگیری زبان انگلیسی معمولا فرآیندی خسته کننده است که باعث میشود زبان آموزان در میانه مسیر متوقف شوند و هیچوقت به ایده آل های خود نرسند اما ریلن با ارائه بازی های جذاب این روند را برای شما لذت بخش میکند.

  • همه نیازهای شما برای یادگیری زبان انگلیسی  در کنار هم در پکیجی با کاربرد ساده، قرار داده شده است که پس از تعیین سطح بعد از ورود به برنامه، طبق سطح شما ارائه میشوند:

- آموزش لغات انگلیسی

- آموزش گرامر انگلیسی

- اصطلاحات انگلیسی

- اخبار انگلیسی

- ضرب‌المثل های انگلیسی 

- داستانهای کوتاه انگلیسی

- مقالات آموزشی انگلیسی

- جوکهای انگلیسی

و ...

  • فرقی نمیکنه میخواهید لغت یاد بگیرید یا گرامر یا تلفظ ، ریلن برای رسیدن شما به سطح مکالمه انگلیسی روان همه بخش ها را در خود گنجانده است. علاوه بر این ها، ریلن حاوی لیست هایی از اصطلاحات روزمره و عبارات کاربردی و ... است که با یادگیری آن ها میتوانید مکالمه انگلیسی خود را طبیعی تر کنید. 
  • بخش های پویای برنامه از جمله اخبار (با ترجمه و صوت) ، داستان های کوتاه (با ترجمه و صوت) و... بهترین راه برای به روز نگه داشتن زبان انگلیسی شماست. به یاد داشته باشید که در بخش کتاب ریلن و به کمک دیکشنری آن به مطالعه کتاب هایی در سطح زبان انگلیسی خود بپردازید. 


همیشه ریلن را همراه خود داشته باشید تا بتوانید زبان انگلیسی را مرور کرده و مطالب را در ذهن خود نهادینه کنید.logo-enamad logo-samandehi