شبیه ساز مکالمه انگلیسی

شبیه ساز مکالمه انگلیسی

Version ۱.۱
In-app Purchases
نصب +۱ هزار
Category آموزش
Size ۶ مگابایت
Last Update ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
شبیه ساز مکالمه انگلیسی

شبیه ساز مکالمه انگلیسی

رسا اپس
Version ۱.۱
In-app Purchases
نصب +۱ هزار
Category آموزش
Size ۶ مگابایت
Last Update ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

آیا از خواندن متن های کلیشه ای و خسته کننده آموزش مکالمه زبان خسته شده اید؟ آیا از روش های تکراری و کسل کننده مرسوم آموزش زبان نا امید شده اید؟ اگر حوصله خواندن متن های طولانی و خسته کننده و یکنواخت آموزش زبان را ندارید و دنبال یک روش پویا و جدید هستید پس این برنامه برای شماست.


این برنامه با بکارگیری یک شیوه نو و ابداعی به اسم متد اینتراکتیو interactive، یا تعاملی، یادگیری مکالمه زبان را برای شما بسیار آسان و همراه با تفریح کرده است. در این متد شما به صورت تعاملی با برنامه سوال و جواب می کنید.


روش تعاملی چیست؟
در این روش در ابتدای مکالمه شما صبر کرده و برنامه به صورت خودکار مکالمه را آغاز کرده و شروع به صحبت می کند.
هم زمان با آن متن دیالوگ گفته شده توسط برنامه همراه با ترجمه فارسی آن در قسمت بالای صفحه به نمایش درآمده و در پی آن شما چهار گزینه در پایین صفحه برای جواب مشاهده خواهید کرد.
برنامه منتظر می ماند تا شما یکی از گزینه ها را انتخاب کنید، بعد از انتخاب گزینه توسط شما اگر گزینه انتخابی پاسخ صحیح باشد امتیاز شما افزایش یافته و هم زمان وضعیت عملکرد شما بر اساس امتیاز کسب شده نمایش داده خواهد شد. و هم زمان نیز متن دیالوگ توسط برنامه گفته می شود. 
با این روش شما با تکرار مکالمات به صورت فعل و انفعالی و در واقع شبیه سازی مکالمه می توانید با یک متد کاملا پویا و زنده به تمرین و یادگیری مکالمات روزمره در شرایط مختلف بپردازید.
از آنجا که متن مکالمه همراه با صدا اجرا می شود همزمان شما با تلفظ صحیح کلمات و عبارات نیز آشنا خواهید شد. با تکرار مکالمات به دفعات شما به تمام جملات گفته شده که شبیه سازی شرایط مختلف روزمره است مسلط خواهید شد


در این برنامه سعی شده است که متون مکالمات روز مره و مورد استفاده در شرایط مختلف با شبیه سازی شرایط واقعی برای یادگیری هر چه بهتر اصطلاحات و عبارات مرتبط با آن شرایط در واقعیت بکار گرفته شود.


موضوعات بکار گرفته شده بسیار متنوع بوده و شامل 45 مکالمه از مکالمات روزمره در شرایط واقعی است.


سطح مکالمات از سطح ساده شروع شده و کم کم به سطوح متوسط و یا دشوار وارد می شود.


در نسخه مجانی این برنامه چهار مکالمه اول مجانی بوده و برای فعال سازی نسخه کامل با پرداخت از طریق درگاه کافه بازار نسخه کامل برای شما فعال می شود.


لطفا هر گونه نظرات و پیشنهادات خود را از طریق پرفایل برنامه در کافه بازار و همچنین ایمیل industrialtechno@gmail.com با ما در میان بگذارید.


صمیمانه اماده دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم.


 


منابع:


http://www.talkenglish.com/
http://www.focusenglish.com/
https://www.agendaweb.org/

User Reviews - ۱۳۰ Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
دانیال
دانیال
۱۳۹۵/۰۷/۱۱
بلد نیستم باهاش کار کنم😒
reza
reza
۱۴۰۲/۰۶/۰۴
خوب
patam
patam
۱۴۰۲/۰۵/۱۵
این چرا کار نمیکنه هزینه هم پرداخت کردم. صاحبی نداره راهنمایی کنه.اخه این چه وضعشه