ماساژ درمانی نسخه فول

ماساژ درمانی نسخه فول

نسخه v۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

شايد كمتر كسي درباره خواص درماني اين شيوه درماني (ماساژلاغری)در درمان اضافه وزن شنيده باشد. امروزه درمانگران زيادي در سراسر جهان بر اين باورند كه استفاده از ماساژدرماني به تنهايي يا به‌عنوان درمان كمكي در كنار ديگر شيوه‌هاي درماني مي‌تواند نتايج بسيار چشمگيري را در روند لاغري و كاهش وزن داشته باشد


اگه خیلی خسته شدی و دلتم یه ماساژحسابی میخواد؛


 


اگه بدنت درد میکنهو میخوای با مااژ در مان کنی؛


 


اگه میخوای صورتت رو با ماساژ درمان کنید؛


 


اگه میخواید با ماساژ صورتت تون رو جوان کنید،


 


اگه و اگه و اگه!


 


اگه میخواید جواب این اگه هارو بدونید  پس اگه میخواید بخونید اگه شد حتما مطالعه کنید!!!


توجه: تمامی مطالب و عکس های این برنامه برگرفته از سایت های خارجی است و مطالب به فارسی ترجمه شده است و کپی مطالب سایت های داخلی نیست.


به آرامش نیاز دارید؟ می خواهید روزتان را پر انرژی تر شروع کنید؟ آیا بعد از روز کاری خسته کننده یا پراسترس دوست دارید آرامش بگیرید و خستگی روزانه خود را کمتر کنید؟ 


ما به شما توصیه می کنیم فقط چند دقیقه در روز برای آرامشتان وقت بگذارید، ماساژ بگیرید و نتیجه اش را در کل روز مشاهده خواهید کرد. ماساژ کم هزینه ترین و ساده ترین روشی است که به شما برای کاهش خستگی روزانه، استرس و فشارهای عصبی و بهبود احساسات شما کمک می کند. مطمئن باشید که احساس بهتری بعد از ماساژ خواهید داشت. در این برنامه آموزش مراحل مختلف ماساژ همگی به صورت مرحله به مرحله با تصاویر و توضیحات فارسی است. در این برنامه حتی گوشی و تبلتتان هم شما را ماساژ می دهد. می پرسید چگونه این امکان وجود دارد؟ پس توضیحات پایین (در بخش امکانات برنامه) را حتماً مطالعه نمایید. با موسیقی مخصوص ماساژ می خواهید ماساژ بگیرید این امکان نیز در برنامه فراهم شده است. آموزش های ماساژ اعضای بدن ما شامل (صورت، چشم، سر، پشت، شکم، کف دست، ران و کف پا) و آموزش های انواع ماساژ ما شامل (جوانی، لاغری، خط اخم ابرو، سردرد، نوزاد و سر هندی) می باشد. هر چند مطالعه بخش نکاتی کلیدی ماساژ را قبل از مطالعه بخشهای دیگر برنامه را به شما توصیه می کنیم. در این بخش شما در مورد شرایط محیطی و روغن مناسب برای ماساژ و نکاتی در مورد دریافت بهتر ماساژ آشنا خواهید شد.


امکانات برنامه:


1.برای دیدن مرحله به مرحله توضیحات به همراه عکس های هر مرحله فقط کافی است روی تصویر کوچک در بالای صفحه کلیک کنید. در این صورت تصویر کامل آن مرحله به همراه توضیحات آن را مشاهده خواهید کرد.


2.می توانید در ابتدا یا حین مطالعه مطالب برنامه در بخش تنظیمات برنامه فونت، رنگ زمینه، اندازه و رنگ متن را تغییر دهید. بعد از تغییر تنظیمات برنامه حتماً دکمه ذخیره و سپس خروج را بزنید.


3.امکان نصب برنامه بر روی حافظه جانبی 


4.بعد از نصب برنامه، نیازی به استفاده از اینترنت برای دیدن عکس ها و توضیحات ندارید. 

logo-enamad logo-samandehi