ماساژ درمانی + آموزش تصویری ماساژ

ماساژ درمانی + آموزش تصویری ماساژ

نسخه ۱.۳
۵
هزار
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۴
مگابایت
حجم

آپدیت شد. آموزش های تصویری ماساژ اضافه شد..
امام رضا (ع) میفرمایند : اگر مرده ای در اثر ماساژ دادن زنده شد ، من انکار نمیکنم. (دانشنامه احادیث پزشکی ج 1 ص 99)
ماساژ شیوه علمی برای درمان بعضی از بیماریهاست که با دستکاری خارجی بافت های نرم انجام میگیرد و شامل تکنیک های فراوانی می باشد. از فوائد ماساژ می توان به درمان درد کمر ، سیاتیک ، دردهای عضلانی ، تسکین دردهای عصبی ، ناراحتیهای قلبی و ... اشاره کرد که در همه این موارد عنصر آرامش نیز به ارمغان می آید.
در این برنامه تاریخچه جامع ماساژ و همچنین انواع ماساژ (تای ماساژ ، ماساژ روغنی تایلندی ، آماتسو ، بافت عمیق ، ماساژ بارداری ، ماساژ نوزاد (کودک) ، ماساژ لاغری ، ماساژ سر ، ماساژ صورت و زیبایی ، سیاتسو ، ماساژ سنگ داغ ، ماساژ ورزشی ، ماساژ یومی هو و ... )به تفصیل آورده شده است.

دستورالعمل اجرایی هر ماساژ به همراه مزایا و فوائد آن ذکر شده است.

دانستنیهایی بسیار ارزشمند در مورد ماساژ درمانی ( انواع و اقسام روغن ماساژ ، ماساژ دست و پا برای رهایی از درد ، آرام کردن دل درد کودک ، رویش مو به وسیله ماساژ و ... )

توصیه های امام رضا (ع) در مورد ماساژ درمانی
و آموزش ماساژ کل بدن به صورت گام به گام

با تشکر از حمایت شما کاربران محترم.


امکانات برنامه:
** رابط کاربری زیبا
** جستجو در برنامه
** بخش علاقه مندیها
** تنظیمات صفحه نمایش ، اندازه و نوع فونت
** به اشتراک گذاری مطالب
**امکان انتقال به کارت حافظه

برچسب ها: آموزش ماساژ-ماساژ درمانی-درمان با ماساژ-ماساژ بدن-ماساژ بارداری برای بانوان-ماساژ نوزاد-انواع ماساژ-روغن ماساژ-ماساژور-فیلم آموزش ماساژ-فیزیوتراپی


تمامی حقوق محفوظ است. نارون سافت
 

در رسانه‌ها

آموزش انواع تکنیک‌های ماساژ درمانی

ماساژ یکی از شیوه‌های علمی برای درمان برخی بیماری‌ها است که شامل تکنیک‌های فراوانی می‌باشد. از فوائد ماساژ می‌توان به درمان بیماری‌هایی همچون «سیاتیک، دردهای عضلانی، عصبی، قلبی و ...» اشاره کرد. با نصب برنامه‌ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم، به اطلاعات کامل پیرامون تاریخچه ماساژ و همچنین انواع آن دسترسی خواهید داشت.

نقد و بررسی ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ

افراد برای رفع خستگی عضلات بدن خود که در اثر فعالیت های روزمره ایجاد میگردد، راه های مختلفی را در پیش میگیرند. استراحت کردن، ساده ترین روش برای برطرف نمودن خستگی میباشد اما از نظر علم پزشکی کافی نیست و به همین دلیل بسیاری از مردم، به ماساژ درمانی روی می آورند. البته این روش مزایای دیگری نیز به همراه دارد و حتی به منظور درمان برخی از امراض نیز به کار میرود اما به شرط آنکه با نحوه صحیح ماساژ دادن عضلات آشنا باشیم. اپلیکیشنی که در ادامه آن را معرفی میکنیم، “ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ” نام دارد و در رابطه با موضوع مورد بحث است. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi