نوتوپیا

نوتوپیا

نسخهٔ ۲.۳.۰
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۴۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۷ آذر ۱۴۰۱
نوتوپیا

نوتوپیا

هوشمند آرمان هماره
نسخهٔ ۲.۳.۰
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۴۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۷ آذر ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نوتوپیا اولین نوشت افزار هوشمند ایران

نوتوپیا، نوشت افزاری هوشمند است که با نرم افزار تلفن همراه عرضه می گردد و دارای امکانات و ویژگی های زیر است که آن را از نوشت افزار های دیگر متمایز می سازد:

  ویژگی های بخش نرم افزاری:

  هوش مصنوعی – پردازش تصویر

· تشخیص هوشمند و ثبت خودکار تصویر از مطالب نوشته شده روی دفتر های نوتوپیا :

با این ویژگی کاربر در نهایت راحتی می تواند از صفحات دفتر خود عکس بگیرد و خود نرم افزار با تشخیص محتوای نوشته شده کادر مناسب را تنظیم می کند و قسمت های اضافی تصویر را حذف و تصویر را بر اساس الگوریتم های مختلفی بهینه می کند و در نهایت تصویر را بصورت خودکار و در کمترین زمان ممکن ذخیره می کند.

· شناسایی تاریخ نگارش مطالب و ذخیره محتوا در همان تاریخ در تقویم دیجیتالی نرم افزار:

با نرم افزار نوتوپیا امکان ذخیره کردن تصاویر بر اساس تاریخ نیز وجود دارد به این ترتیب که کاربر در قسمت مربوط به تاریخ با علامت گذاری تاریخ مورد نظر به نرم افزار میگوید که محتوا مربوط به چه تاریخی است و خود نرم افزار تصویر را به همان روز می چسباند.

·   تشخیص دسته بندی های انتخابی کاربر و ذخیره تصویر در آن دسته بندی :

یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار نوتوپیا امکان دسته بندی موضوعی مطالب نوشته شده در برگه های مختلف می باشد یعنی کاربر می تواند در هر صفحه از دفتر خود بدون نگرانی مطالبی را بنویسد و خود نرم افزار بر اساس دسته بندی انتخابی کاربر تصویر را ذخیره می کند.

·  امکان جستجو موضوعی با تعیین بازه زمانی :

یکی از پرکاربرد ترین ویژگی های نرم افزار امکان جستجوی بین مطالبی است که کاربر در طول سال آن ها را ذخیره نموده و بدون نیاز به وجود دفتر می تواند به تمامی اطلاعات خود دسترسی داشته باشد و حتی انها را بر اساس بازه های زمانی دلخواه (مثلا 6ماه اول سال ) و  دسته بندی مورد نظر فیلتر نماید.

·  نکته قابل توجه اینجاست که کاربر هیچ نقشی در ذخیره کردن تصویر در تاریخ و دسته بندی ندارد و نیاز به هیچ تنظیم خاصی وجود ندارد و فقط کافیست تا دوربین گوشی را روی دفتر نگه داشته تا کمتر از 3 ثانیه خود نرم افزار تمامی اطلاعات را استخراج کرده و تصویر را در تاریخ و دسته بندی مناسب ذخیره کند .
نظرات کاربران - ۱۶ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
احمد
احمد
۱۴۰۲/۰۶/۲۸
برنامه خیلی خوبیه و با دفترچه بهتر هم میشه. دیگه خودمم بخوام نمیتونم یادداشتام رو گم کنم😆. حتما پیشنهاد میکنم توی گوشیتون داشته باشید حتی اگر دفترچه رو نخریدید. بروزرسانی جدیدش هم خیلی خوب بود. لطفاً ویژگی های بیشتری هم اضافه کنید. ممنون از اینکه فکر میکنید و پیشرفت های چنین بزرگی رو رقم میزنید.
نادر
نادر
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
بهترین چیزی که حتی تصور نمی کنید در ایران چنین چیزی باشد ...
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۷/۰۳
چقدر خوبه که میشه بر اساس تاریخ جست و جو کرد .