بشکن پرو | تحریم شکن قدرتمند!

بشکن پرو | تحریم شکن قدرتمند!

نسخهٔ Beta-۰.۲.۳۳۰۹۵۶🔑🔐🚀
نصب +۴ میلیون
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ مرداد ۱۴۰۱
بشکن پرو | تحریم شکن قدرتمند!

بشکن پرو | تحریم شکن قدرتمند!

AFZ
نسخهٔ Beta-۰.۲.۳۳۰۹۵۶🔑🔐🚀
نصب +۴ میلیون
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ مرداد ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بِــــشکَن پرو!
تمامی تحریم ها و محدودیت های اینترنتی رو تو سه سوت بشکن!

------------------------

تمامی محدودیت های وبسایت ها و سرویس های خارجی رو با یک کلیک بشکن!

تا حالا بازی های پرطرفدار خارجی فیلتر شده برای اندروید رو امتحان کردی؟ حتما دیدی وقتی از ابزار های ضد فیلتر استفاده میکنی هم اینترنت زیاد مصرف میشه ، هم سرعت کم و میشه و پینگت بالا میره  ، هم دستگاهت زود داغ میشه و... قطع و وصلی های وسط بازی رو که دیگه نگو! خلاصه همه عوامل دست به دست هم میده که اعصابت به هم بریزه و کلا بیخیال بازی بشی! اما نگران نباش ، ما اینجا در بشکن محدودیت های بیشتر از ۳۰ بازی موبایلی تحریمی ، از جمله پابجی موبایل رو شکستیم!

بشکن یک نرم افزار "ایرانی" و "کاملا قانونی" به جهت دسترسی به وبسایت های بین المللی که تحریم های ناعادلانه بر کاربران ایرانی اعمال کرده اند میباشد ، بشکن همواره امنیت ، حریم خصوصی و راحتی کاربر را در اولویت قرار میدهد، بشکن تنها به جهت دسترسی به وبسایت های تحریمی و همچنین افزایش سطح پایداری اینترنت دستگاه کاربر طراحی و منتشر شده است.
در نسخه پرو:

- عدم نمایش تبلیغات بنری

- عدم نمایش تبلیغات ویدیویی

- عدم ارسال تبلیغات پوش ناتیفیکیشن

- بروزآوری مستمر سرور ها مخصوص کاربران پرو

- امکان ارسال درخواست آزاد سازی وبسایت های جدید

- امکان افزودن سرور اختصاصی توسط کاربر

- حالت Truuemode به جهت کاهش پینگ

بشکن پرو چیست؟ چطور و چگونه؟!

بشکن ابزاری به جهت دسترسی به وبسایت های خارجی است که دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرده اند ،  بدیهی است بشکن وبسایت هایی را که توسط مقامات قضایی و کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه ( همچون وبسایت های حاوی محتوای مستهجن و سایر وبسایت های در تناقض با قوانین جمهوری اسلامی ) مسدود شده اند را به هیچ عنوان باز نمیکند!

پوشش شبکه:
به جرات میتوان گفت که بشکن با ۱۸ موقعیت ( سرور ) قدرتمند ، 99 درصد وبسایت های تحریمی موجود را پوشش میدهد ، مهم ترین و کاربردی ترین این وبسایت ها که توسط بشکن پشتیبانی میشوند:
- spotify.com
- paypal.com
- pubg.com
- pubgmobile.com
- visa.com
- android.com
- oracle.com
- intel.com
- nvida.com
- adobe.com
- amd.com
- ebay.com
- vmware.com
- att.com
- imdb.com
- lenovo.com
- onesignal.com
- gradle.com

- و +۲۰۰۰ وبسایت و اپلیکیشن تحریمی دیگر!

در صورتی که در هنگام استفاده از اپلیکیشن متوجه شدید که وبسایت تحریمی توسط بشکن باز نمیشود ، ابتدا از اتصال صحیح خود به اینترنت و فعال بودن بشکن مطمین شوید ، در صورت تداوم مشکل میتوانید از داخل اپلیکیشن "گزارش وبسایت تحریمی" ارسال کنید ، وبسایت اعلامی شما نهایتا پس از 1 ساعت به سایت های تحت پوشش اضافه میشود.

امنیت:
بشکن بدون نیاز به راه اندازی اتصال شبکه خصوصی مجازی تنها با ایجاد تغییرات غیر سیستمی اتصالات شبکه تلفن همراه و اصلاحات در DNS و PORT های اتصال به شبکه ، دسترسی کاربر به تمامی وبسایت های تحریمی را میسر میکند. بشکن هرگز به داده کاوی ، ذخیره اطلاعات و تعقیب موقعیت کاربر نمیپردازد ، این موضوع با یک بررسی امنیتی ساده از دسترسی ها و مجوز های اخذ شده توسط برنامه قابل اثبات است.

حریم خصوصی:
بشکن یک سامانه کاربرمحور میباشد ، از این رو تمام سعی بشکن بر این است که حریم خصوصی کاربر در بالاترین سطح قراربگیرد ، از این رو در بشکن شاهد تبلیغات ناخواسته و آزار دهنده بصورت اعلان (نوتیفیوکیشن) و تبلیغ های تمام صفحه ناخواسته نیستیم! و همچون اپلیکیشن های گذر از فیلتر مرسوم تبلیغات ویدیویی و اجباری در این برنامه وجود ندارد!

سرعت:
بشکن مانند اتصالات شبکه مجازی خصوصی عمل انتقال داده ها از سرور اصلی به موقعیت های سرور های مختلف و سپس دستگاه کاربر را انجام نمیدهد ، این عمل موجب افزایش سرعت چند برابری نسبت به نرم افزار های گذر از تحریم و ضدفیلتر های مشابه میشود.

مصرف داده:
کلید ارتباط بین سرور های موجود در بشکن با دستگاه کاربر DNS های اتصال به شبکه به جهت مصرف ترافیک میباشد ، از این رو مصرف داده در هنگام فعال بودن یا غیر فعال بودن بشکن هیچ تفاوتی ندارد! همچنین بر خلاف سایر اپلیکیشن های ضد فیلتر مشابه ، ترافیک سایت های داخلی حتی در صورت فعال بودن بشکن همچنان نیم بها محاسبه میشود و این بزرگ ترین مزیت برای بشکن در برابر نرم افزار های ضد فیلتر محسوب میشود.

پشتیبانی:

شاید یک فیلتر شکن قوی رایگان بتواند پاسخگوی شما باشد اما بی شک هیچ یک برای شما به مانند بشکن نمیتوانند پاسخگو باشند!

در صورت بروز مشکل در استفاده و یا نصب اپلیکیشن ، میتوانید یک نظر ثبت کنید و یا با ایمیل beshkan@abolpv.com در تلگرام درارتباط باشید ، در نظر داشته باشید میتوانید از طریق شماره پشتیبانی از طریق تلگرام در هر ساعت از شبانه روز درخواست های خود را مطرح کنید.نظرات کاربران - ۲۰۵،۷۹۳ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
احمدجفرودي
احمدجفرودي
۱۴۰۲/۰۵/۲۵
خیلی چرت هست
اسکندریان
اسکندریان
۱۴۰۲/۰۵/۲۸
خیلی بد فقط تبلیغات
kaka
kaka
۱۴۰۲/۰۵/۲۸
اینستا متصل نشد