همیاب 24 | استعلام  و ردیابی گوشی

همیاب 24 | استعلام و ردیابی گوشی

نسخه ۳.۱.۰
+۵۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

برای استعلام رجیستری و سرقتی گوشی از این اپلیکیشن کمک بگیرید

حتما برای شما هم پیش آمده که موقع خرید گوشی تلفن همراه یا تبلت از وضعیت رجیستری یا سرقتی آن، اطمینان کامل نداشته باشید. در ادامه به معرفی یک اپلیکیشن مفید پرداخته ایم که میتوانید از آن برای استعلام رجیستری و سرقتی گوشی کمک بگیرید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، با ما همراه شوید.

بررسی کامل و نحوه استفاده از اپلیکیشن همیاب 24 برای استعلام رجیستری و ردیابی گوشی

یکی از مشکلاتی که کاربران بعد از طرح رجیستری با آن مواجه شدند، نحوه استعلام رجیستری و تشخیص گوشی قانونی از نوع قاچاقی و یا سرقتی آن بود. روش‌های گوناگونی برای این مورد پیشنهاد شده اما یکی از بهترین‌های آن‌هاريال استفاده از اپلیکیشن همیاب ۲۴ برای استعلام رجیستری و ردیابی گوشی است. امروز در کاوشا تصمیم گرفتیم تا نگاهی به این اپلیکیشن کاربردی بیندازیم. اگر می‌خواهید بدانید که همیاب ۲۴ چگونه کار می‌کند و چه مزایا و معایبی دارد، این مطلب را بخوانید

چیکاو - با اپلیکیشن همیاب 24 گوشی گم شده و یا سرقتی خود را ردیابی کنید

همیاب 24 بستر اطلاع رسانی انواع کالاهای دیجیتال گم شده و پیدا شده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که در سال 1394 تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه شروع به فعالیت کرده است و توانسته در این امر موفق باشد. همیاب 24 به صورت 24 ساعته دستگاه گم شده و یا سرقتی شما را ردیابی می کند و در صورتی که سیم کارتی بر روی دستگاه قرار گیرد کد ردیابی صادر می شود که با مراجعه به پلیس می توانید اقدام کنید. با بررسی اپلیکیشن همیاب 24 همراه ما باشید.

logo-enamad logo-samandehi