ادابازی | پانتومیم

ادابازی | پانتومیم

نسخه ۲.۳
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۵
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی پانتومیم ادابازی، برای یک دورهمی دلنشین

بازی پانتومیم ادابازی همانطور که از نامش پیداست همان بازی پانتومیم مهیج و محبوبی است که اکثر ما در دورهمی های دوستانه و خانوادگی خود انجام داده ایم. با استفاده از این بازی موبایل ایرانی می توانید به بانکی از کلمات جذاب و متنوع ،همراه با امکاناتی نظیر ثبت امتیازات، زمانبندی و سبک های جذابی از این بازی دسترسی داشته باشید.

معرفی بازی ادابازی | پانتومیم؛ رونق بخش دورهمی‌ها

وقتی از پانتومیم حرف میزنیم همیشه خاطرات و دورهمی های جذاب و شاد را به یاد می آوریم. حالا ادابازی | پانتومیم آمده تا تجربه بهتری را برایمان فراهم کند. گرچه به نظر می‌رسد که ایده بازی تکراری باشد اما فراموش نکنید که این بازی جزو اولین بازی‌هایی است که در این سبک متشر شده. ادابازی | پانتومیم هم مثل سایر بازی‌های این سبک کلماتی را نمایش می‌دهد که باید آن کلمه را در سریعترین زمان اجرا کنید. هر کلمه امتیازی دارد که با توجه به سطح کلمه متغیر است.

معرفی کامل بازی پانتومیم یا ادابازی برای اندروید : ترکیب سنت و مدرنیته!

دورهمی‌ها در زمان‌های نه‌چندان دور، حال و هوای دیگری داشت و اکثر افراد گرد هم می‌آمدند و با انجام بازی‌های فیزیکی، اوقات خوشی را سپری می‌کردند. بعد از پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند، تا حد زیادی آن روزها خوش گذشته به دست فراموشی سپرده شد. ادابازی | پانتومیم نام یک بازی ایرانی در دسته سرگرمی است که آمده تا سنت و مدرنیته را باهم ترکیب کند و با استفاده از گوشی‌های هوشمند، بازی پانتومیم را به خانه‌های شما آورد. با کاوشا و معرفی این بازی جذاب همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi