جاسوس (اسپای)

جاسوس (اسپای)

نسخه ۱.۰
+۱۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۲
مگابایت
حجم

بازی جاسوس از دسته بازی های مهمانی است . در این بازی همچون بازی مافیا هدف یافتن شخصیت واقعی افراد است. این بازی معمولا به زمانی بسیار کمتر از مافیا نیاز دارد و میتوان بارها آن را انجام داد. از نظر هیجان میتوان این بازی که از نظر محبوبیت در حال گسترش است  از جذاب ترین بازی های دسته جمعی به شمار آورد .

هدف بازی : یک مکان به طور رندوم مشخص شده است و به همه به جز یک نفر نشان داده میشود.این شخص جاسوس است. و تنها خودش از هویتش آگاه است. هدف همه بازیکنان به جز جاسوس این است که جاسوس را بیابند . هدف جاسوس این است که شناخته نشود و بتواند مکان را حدس بزند. در انتهای زمان بازی جاسوس میتواند خود را معرفی کرده و مکان را اعلام کند. در صورتی که جاسوس خود را مشخص نکند رای گیری میشود. هر کس که رای بیشتری آورد از نظر جمع جاسوس شناخته میشود. در صورتی که جاسوس را به درستی تشخیص دهند جمع برنده میشود . در صورتی که اشتباه تشخیص داده شده باشد جاسوس برنده است.

تمامی نظرات شما بررسی میشود و سعی در آن است که تا جایی که ممکن است برنامه بهبود یابد.

اگر در توضیحات برنامه نکته مبهمی وجود دارد یا در اجرا برنامه مشکلی پیش میاید؛ خوشحال میشوم من را از طریق ایمیل یا قسمت نظرات در جریان قرار دهید. 

مشابه خارجی این برنامه وجود داشت اما از آنجا که لغات فارسی نداشت خیلی از هموطنان نمیتوانستند از آن استفاده کنند. برای همین این برنامه را ساختم تا همگی بتوانند از این بازی لذت ببرند. 

هدف اصلی در ساخت این بازی حفظ سادگی بازی است. به طوری که کار کردن با نرم افزار بسیار راحت است. 

این بازی هیچ عواید مالی ندارد. با دادن نظرات و انرژی مثبت انگیزه ما را در توسعه این برنامه و برنامه های مشابه یاری کنید. 

خصوصیات برنامه :


-آموزش کامل بازی با توضیح استراتژی هایی برای بالا بردن کیفیت بازی

-امکان اضافه کردن مکان

-وجود بیش از 100 مکان در خود نرم افزار

-به دو زبان فارسی و انگلیسی

-امکان اضافه کردن بیش از یک جاسوس

logo-enamad logo-samandehi