منچرز (منچ آنلاین)

منچرز (منچ آنلاین)

نسخه ۳.۴.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
هزار
نصب فعال
خانوادگی
دسته
۵۵
مگابایت
حجم

بازی خاطره انگیز منچ، این بار با قابلیت بازی آنلاین!
با دوستان خود در این بازی همراه شوید، حتی اگر از آنها فاصله دارید.

آنچه در این بازی شما را به وجد خواهد آورد:

بازی آنلاین
بازی آفلاین با ربات
قابلیت چت در حین بازی دوستانه
مهره‌های جذاب با قابلیت شخصی‌سازی

همانند بازی منچی که برای همه آشناست، به هم‌راه سه نفر به یک صفحه بازی می‌پیوندید و در صورت برنده شدن، سکه‌هایتان افزایش می‌یابد. همچنین شانس این را دارید که از گردونه ی شانس، روزانه سکه رایگان دریافت کنید.

حتی اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید، می‌توانید به صورت آفلاین با دوستان خود بازی کنید.

 

در رسانه‌ها

بررسی بازی منچرز؛ وقتی مدرنیسم کم می‌آورد

منچرز خیلی خوب تک تک جزییات دنیای منچ را با تغییرات کم پیاده کرده و در عین آنکه این ویژگی به برگ برنده بازی تبدیل شده، گاهی اوقات هم توانسته به آن ضربه بزند. منچرز مثل آن آدم‌های کت‌وشلواری اصطلاحا شسته رفته‌ای است که هیچ عیب و ایرادی ندارند و بعضی وقت‌ها با خودتان می‌گویید چه می‌شد اگر کمی خاکی‌تر بودند؟

نقد و بررسی بازی منچرز؛ نوستالژی اما مدرن

همه ما با بازی های قدیمی خاطرات جذاب و دلنشینی داریم. بازی هایی که کودکی ما با آنها میگذشت و ساعت ها با آنها سرگرم میشدیم. در دوره ای که خبر از بازی های رنگارنگ و متنوع ویدیویی وجود نداشت این بازی ها بودند که ما را سرگرم میکردند. شاید بیشترین سهم را در این بین بازی های تخته ای مثل مار و پله؛ منچ و دبرنا و.. داشتند. بازی هایی که در عین سادگی در روزگار ساده آن روزها دنیای بچه ها و نوجوانان را رنگ و بویی دیگر میبخشیدند. احتمالا یادتان می آید زمانی که در آخرین خانه مار و پله در خانه مار قرار میگرفتیم و به عقب برمیگشتیم یا زمانی که با بچه های فامیل بر سر اینکه اول مهره چه کسی در منچ به پایان مسیر خواهد رسید چه کل کل ها که نمیکردیم! و چقدر ساده با شش آمدن تاسمان به هوا میپریدیم و شاد و خوشحال میشدیم!!

معرفی و دانلود بازی منچز (منچ آنلاین) – سرگرم کننده و جالب

منچ یکی از بازی هایی است که همه ما در کودکی انجام داده و با قوانین آن آشنا هستیم. در این بازی هر گیمر باید تلاش کند تا با انداختن تاس و حرکت دادن مهره هایش، سریع تر آن ها را به مقصد تعیین شده برساند. حال تصور کنید که بتوانید منچ را به صورت آنلاین و با گوشی خود انجام دهید! این کار با دانلود بازی منچز (منچ آنلاین) امکانپذیر می‌شود.

بررسی بازی منچرز: یک سرگرمی دسته جمعی!

منچ از آن دسته بازی‌هایی محسوب می‌شود که حتی پس از گذشت سالیان بسیار زیاد هنوز جذابیت خود را حفظ کرده است و حتی در برابر بازی‌های پر زرق و برق امروزی می‌تواند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد. تفاوتی ندارد که این بازی را به صورت فیزیکی انجام می‌دهید و یا یک نسخه مجازی از آن را دارید، منچ همیشه و به هر شکلی که باشد می‌تواند موجب سرگرمی شما و حتی اطرافیان شما شود.

معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)

از هرچه بگذریم، هیچ چیز جای سرگرمی‌های قدیمی خودمان را نمی‌گیرد. مخصوصاً سرگرمی‌های جمعی که ساعت‌ها ما و دوستانمان را در کنار هم جمع کرده و ساعات خوشی را برای‌مان رقم می‌زدند. منچ را همه می‌شناسیم. منچ یکی از جذاب‌ترین و جنجالی‌ترین سرگرمی‌های همه ما بوده؛ هرچند به نظر می‌رسد در این دوره و زمانه مانند قبل طرفدار نداشته باشد. شاید یکی از دلایل این عدم استقبال، سخت بودن تهیه صفحه بازی باشد. شاید هم خیلی از اوقات مانند زمانی که در سفر هستیم امکان حمل این بازی را با خود نداشته باشیم. درست همین مواقع است که نسخه مجازی این بازی می‌تواند حسابی به کارمان بیاید. منچرز به راستی نسخه کامل و جذابی از این بازی قدیمی را ارائه کرده است. عنوانی که به خوبی می‌تواند یاد و خاطرات گذشته را برای‌مان زنده کرده و همراه خوبی در جمع‌های دوستانه‌مان باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi