گلمراد

گلمراد

نسخه ۱.۷۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۹۱
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

معرفی بازی گلمراد؛ بازگشت به خانه کودکی

چیزی که همه بازی‌های بومی‌شده باید باشند؛ تزریق درست فرهنگ داخلی در تک تک بخش‌ها و گلمراد با وجود اینکه در بعضی قسمت‌ها زیاده روی می‌کند اما اگر بخواهیم کلی به بازی نگاه کنیم، سازنده توانسته به این هدف برسد. گلمراد روایت‌گر داستان شخصیتی با همین نام است که به همراه همسرش تصمیم می‌گیرد به خانه قدیمی خود بازگردد.

معرفی بازی گل مراد؛ جورچین با طعم ماجراجویی

گل مراد بازی جدید ساخته استودیو خوشنام مدریک است. استودیویی که بازی‌هایی چون خروس جنگی و فوتکاردیا را در کارنامه خود دارد. این بار نیز مدریک توانسته با خلاقیت بازی قدرتمندی را روانه بازار کند. گل مراد با بیش از صد هزار کاربر فعال و امتیاز بسیار خوب ۴.۵ یک بار دیگر نشان میدهد که استودیو مدریک توانایی خاصی در ساخت بازی‌ دارد و به خوبی سلیقه کاربران را می‌داند. گل مراد با سبک خاص خود و ساخت خوبی که دارد می‌تواند برای هر سلیقه ای جذابیت‌ داشته باشد. در ادامه بازیاتو را دنبال کنید تا شما را بیشتر با این عنوان جذاب آشنا کنیم.

«گلمراد» آن‌چه خوب است پدرها و مادرها درباره این بازی بدانند

در بازی گلمراد بازیکن باید با کسب امتیاز از بازی جورچین رنگ‌ها مراحل نوسازی یک خانه را پشت سر بگذارد. علی رغم جذابیت روند بازی، متاسفانه محتواهای نامناسب دیداری و نوشتاری این بازی موجب می‌شود نتوان آن را به کودک و نوجوان کودکان و نوجوانان پیش‌نهاد کرد ...

معرفی بازی ایرانی گلمراد - نمونه یک بومی سازی موفق

در کنار جذابیت و چالش برانگیز بودن مراحل و گیم‌پلی بازی، گلمراد بخشی از جذابیت خود را مدیون طراحی زیبا و دیالوگ‌های خنده‌دار شخصیت‌هایش است. خوش بختانه طنز موجود در صحبت‌ شخصیت‌های بازی کاملا به جاست و هیچ وجه احساسی شبیه به لودگی ندارند.