تور کلمات

تور کلمات

نسخه ۱.۰.۴۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۵۵
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی تورکلمات؛ کلماتی خلاقانه و متفاوت

امروز در بازیاتو قصد بررسی بازی تور کلمات که با نوآوری‌های خود توانسته بازی جذابی را ارائه کند داریم. این بازی ساخته جدید سازنده عنوان موفق کلماتیک یعنی اردیبهشت استودیو است و در مدت کوتاهی توانسته به بیش از 10 هزار دانلود در کافه بازار برسد.

معرفی بازی موبایل تور کلمات: بازی حدس کلمه

اگر به‌دنبال یک بازی حدس کلمه هستید که بتواند ذهن شما را پرورش دهد و کلمات جدیدی را هم یاد بگیرید، تور کلمات: بازی حدس کلمه، دومین ساخته استودیو اردیبهشت، گزینه‌ای مطلوب برای شما است. این استودیو سعی کرده تا تور کلمات تنها یک بازی حدس کلمه نباشد و بازیکن با پیدا کردن کلمات مختلف، دانش خود را هم افزایش دهد. برخلاف بازی کلماتیک، تور کلمات از طراحی فانتزی گذشته فاصله گرفته است و توانسته با حفظ سادگی، محیطی جذاب را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

نقد و بررسی بازی تور کلمات، حدس کلمات به هر زبانی

بازی تور کلمات در دسته بازی های حدس کلمات قرار میگیرد. در این بازی موبایل همانند دیگر بازی های حدس کلمه، باید کلمات مورد نظر را از بین حروف بهم ریخته، یافته و مرحله را به پایان برسانید. این بازی از گرافیکی شایسته تقدیر بهره برده و به چندین زبان مختلف قابل انجام است.

معرفی بازی ایرانی تور کلمات – چالشی جدید با کلمات

تور کلمات با فاصله گرفتن از روند تکراری بازی‌های کلمه‌ای، توانسته چالشی جدید را به دوست‌داران این سبک ارائه دهد که جذاب و متفاوت است. استفاده از انیمیشن‌هایی روان و محیط ساده با طراحی‌ای زیبای از دیگر خصوصیات مثبت تور کلمات محسوب می‌شوند.

logo-enamad logo-samandehi