استاد باشی – بازی فکری کلمات

استاد باشی – بازی فکری کلمات

نسخهٔ ۱۰.۱۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
حجم ۹۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ شهریور ۱۴۰۱
استاد باشی – بازی فکری کلمات

استاد باشی – بازی فکری کلمات

Quiz of Kings
نسخهٔ ۱۰.۱۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
حجم ۹۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ شهریور ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی فکری جدید استاد باشی ، یک بازی جدید در سبک بازی های فکری مرحله ای یا بازی فکری جدید و در اصل بازی کلمات و فکری با کلی چالش و هیجان است. در این بازی فکری رایگان پسرانه و بازی مرحله ای بزرگسالان ، بازی کلمات فارسی جدید در بازی فکری جدید به اطلاعات عمومی خود کمک میکنید. بازی کلمات فارسی استاد باشی یکی از بازی های تک نفره فکری و یک بازی جدید برای افزایش آی کیو ( IQ) و سرگرمی فکری همراه با حدس بازی کلمات فارسی و یک بازی جدید و یک بازی مرحله ای هیجانی است.

بازی فکری ، هوش و بازی جدید مرحله ای استاد باشی رو میتوانید به صورت آفلاین بازی کنید. این بازی جدید یا بازی فکری که بازی مرحله ای جذاب و بازی هیجانی فکری مرحله ای ، یک بازی اطلاعات عمومی است. این بازی فکری جدید 2020 را بزرگسالان میتوانند رایگان بازی کنند.

بازی فکری جدید انلاین ، هر مرحله سخت تر میشه. این بازی فکری ، هوش شما رو به چالش میکشه. البته این بازی فکری جدید هم دخترانه است هم بازی پسرانه. میتوانید با دانلود بازی فکری استاد، این بازی فکری دخترانه را به صورت مرحله ای و رایگان بازی کنید.

بازی جدید استاد باشی هم یک بازی فکری دخترانه و هم یک بازی فکری پسرانه در سبک بازی کلمات فارسی است. پر از چالش های فکری و هوشی که شما برای حل آنها نیاز به فکر دارید. این بازی جدید کلمات فارسی و بازی فکری جدید 2020 مناسب همه سنین و بزرگسالان است و محدودیتی برای بازی جدید فکری و بازی مرحله ای وجود ندارد.

بازی جدید استاد باشی یک بازی کلمات فارسی دورهمی است که میتوان آن را در دسته بازی فکری افلاین جدید یا در دسته بازی کلمات یا بازی فکری برای بزرگسالان سخت قرار داد.

در بازی کلمات فارسی استاد باشی رقابت در پیدا کردن ترکیب کلمات و املای درست کلمات در بازی فکری جدید 2020 به اوج خود رسیده و میتوانید در این بازی جدید جدولانه ، بازی فکری و معمایی برنده شوید.

بازی استاد باشی، یک بازی فکری برای بزرگسالان سخت ، بازی جدول جدید و فکری دخترانه است. البته سختی این بازی دورهمی ( جدولانه جدید ) به سطح هوش و IQشما بستگی دارد.

با دانلود بازی فکری جدید استاد باشی، وارد بازی کلمات فارسی میشوید. بازی فکری که با کلی مرحله جدید و چالش رو به رو و به استاد بازی کلمات فارسی تبدیل خواهید شد که این بازی هیجانی فکری مرحله ای هوش شما را به چالش خواهد کشید. در مراحل این بازی فکری فارسی وارد چالش فکری میشید تا این بازی فکری برای بزرگسالان سخت و بازی کلمه سازی فارسی را برای شما معمایی و هیجانی کند.

بازی استاد باشی یک بازی فکری جدید برای بزرگسالان سخت است. این بازی فکری مناسب همه سنین و یک بازی معمایی دخترانه یا بازی پسرانه و یک بازی فکری هیجانی است. یک بازی جدید و یک بازی رایگان فکری است و به افزایش هوش و اطلاعات عمومی کمک میکند.

بازی فکری استاد باشی به تقویت هوش شما کمک میکند.

بازی کلمات ، یک بازی فکری و مرحله ای پرطرفدار است. استاد باشی یک بازی فکری برای شماست. یک بازی جدید دخترانه ، بازی پسرانه ، بزرگسالان و حتی با سن بالا است. استاد باشی " بازی کلمات " از آلزایمر جلوگیری میکند. شما در این بازی فکری یا به عبارتی بازی جدید از هوش استفاده میکنید.

بازی فکری استاد باشی در دسته های زیر قرار دارد

·         بازی فکری انلاین و افلاین

·         بازی جدید مرحله ای و فکری

·         بازی کلمات و جدول مرحله ای

·         بازی فکری برای بزرگسالان سخت

·         بازی کلمات افلاین رایگان و بازی انلاین رایگان

·         بازی فکری بزرگسالان و حدس کلمه

·         بازی با امکان چت و دوستیابی برای بزرگسالان

·         بازی فکری پسرانه و دخترانه

·         بازی جدید کلمه سازی فارسی

·         بازی فکری و جدول جدید

·         بازی جدید کلمات فارسی ، فکری و هوش

·         بازی فکری سخت و معمایی و بازی فکری جدید 2022

·         بازی کلمات فارسی

·         بازی فکری حدس کلمه سازی فارسی

بازی استاد باشی پر از چالش های فکری و هوش است. استاد، این سرگرمی و بازی فکری و هوشی ساعتها شما رو مشغول میکنه تا در کنار یک بازی فکری سخت به یک استاد واژگان یا به عبارتی بازی فکری در بازی کلمه سازی فارسی و فکری تبدیل و آماده ورود به یک بازی فکری شوید.

دانلود بازی فکری استاد باشی با امکان چت و دوستیابی که یک بازی کلمات مناسب همه سنین در انتظار شماست. این بازی جدید فکری ، که باید با حدس کلمات و پیدا کردن کلمات فارسی در بازی فکری جدید ، مرحله را تمام و در این بازی فکری سخت رقابت کنید و ببینید که امتیاز کدام یک از شما بازیکنان در این بازی فکری جدید 2020 بیشتر است.

بازی جدید استادباشی ، این بازی کلمات سخت و فکری منتظر شماست. پس همین الآن بازی فکری جدید رایگان استاد رو دانلود کن!

 

نظرات کاربران - ۶،۰۰۸ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
راد
راد
۱۴۰۱/۱۱/۱۵
سلام بازیش عالیه فقط از یک‌مرحله به بعد نت میخواد والان تو مرحله۷۷۶ دیگه وارد نمیشه
bigbos
bigbos
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
الان من وارد مرحله رقابتی تلفن داده روشنه میزنه اینترنت نداری 🙁چرا آخه
دختربهار
دختربهار
۱۴۰۲/۰۵/۲۵
عالی بود من با دخترم و باباش با هم سه تایی بازی کردیم یک بازی کاملا خانوادگی هستش. کل خانواده میشه بازی کرد دست سازندش درد نکنه