استاد باشی – بازی با کلمات

استاد باشی – بازی با کلمات

نسخه ۱۰.۱۰
+۵ هزار
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۵۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

بازی فکری جدید استاد باشی، یک بازی جدید در سبک بازی های فکری مرحله ای با کلی چالش است. توی این بازی رایگان، شما به حدس و پیدا کردن کلمات جدید در بازی هم به تقویت حافظه خود کمک میکنید و هم به رقابت با دوستان و آشنایان خود می پردازید . بازی کلماتیک استاد باشی یک راه خوب برای افزایش سطح هوش و یا به اصطلاح افزایش آی کیو ( IQ)، و سرگرمی فکری است.

بازی هوش و جدید استاد باشی رو می توانید به دو صورت آنلاین و آفلاین بازی کنید. این بازی کلماتیک با کلی مرحله جذاب ودوست داشتنی است که مناسب همه سنین است. این بازی فکری جدید را کودکان تا بزرگسالان میتوانند بازی کنند.

این بازی افلاین رایگان فکری، مرحله به مرحله سخت تر میشه. و هوش شما رو به چالش میکشه. البته این بازی فکری افلاین هم دخترانه است هم پسرانه . پس شما در هر شرایطی و با هر سن و جنسیتی میتوانید این بازی فکری را به صورت رایگان بازی کنید.

استاد باشی یک بازی کلمات است که به صورت کلی میتوان آن را در دسته بازی های فکری جدید و به صورت مستقیم در دسته  بازی کلماتیک قرار داد.

رقابت در پیدا کردن غلط املایی و پیدا کردن املای درست کلمات در این بازی به اوج خود رسیده است. با انجام چالش های روزانه و حدس کلمات جدید دوستات رو شکست بده و امتیاز بیشتری به دست بیار.

استاد باشی، یک بازی فکری سخت و جدید است. البته سختی آن به سطح هوش و IQشما بستگی دارد. پس برای بعضی از افراد میتواند بک بازی فکری آسان و مرحله ای باشد.

شما با دانلود بازی جدید استاد باشی، به دنیای کلمات وارد میشوید. جایی که با کلی مرحلخ جدید و چالش رو به رو خواهید شد. به استاد کلمات تبدیل خواهید شد. و هم زمان حس آرامش را نیز تجربه میکنید. در مراحل بازی با موسیقی آرام بخش و بکگراند های زیبا رو به رو خواهید شد تا این بازی فکری را برای شما ارام بخش کند.

با استاد باشی در کنار اینکه به استاد کلمات تبدیل میشوید، به تقویت هوش شما نیز کمک میکند.

بازی های فکری همیشه جزو بازی های پرطرفدار هستند. استاد باشی هم یک سرگرمی فکری برای شماست. یکی از بازی های طراحی شده برای دختر ها، پسرها، کودکان، بزرگسالان وحتی با سن بالا است. استاد باشی از آلزایمر جلوگیری میکند. زیرا زمانی که شما در این بازی فکری از هوش و ذهن خود استفاده میکنید در سنین بالا دچار الزایمر نمیشوید.

 

پس میتوانیم بازی استاد باشی را در دسته های زیر قرار دهیم

-          بازی فکری آنلاین

-          بازی فکری آفلاین

-          بازی فکری دخترانه

-          بازی فکری پسرانه

-          بازی هوش

-          بازی کلمات

-          بازی افزایش هوش و کمک به IQ

-          بازی سرگرم کننده

-          بازی مرحله ای

-          بازی رقابتی

-          بازی بزرگسالان

-          بازی کودکان

-          بازی فکری سخت

-          سرگرمی فکری

-          بازی قشنگ و فکری

-           

دانلود بازی افلاین و انلاین استاد باشی یک راه مناسب برای رهایی از خستگی های ذهنی برای شماست. این بازی کلماتیک از بازی های تک نفره است که باید با حدس کلمات و پیدا کردن کلمه ها در بازی مرحله را تمام کنید و البته با دوستان خود در پایان رقابت کنید تا ببینید که امتیاز کدام یک از شما در پایان بازی بیشتر است و برنده شده است.

 

این بازی سرگرم کننده و فکری منتظر شماست. پس همین حالا این بازی فکری جدید رو نصب کن.

نظرات کاربران

حالاا
۱۴۰۰/۱۰/۰۹
خوب
زری
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
خوب و سرگرم کننده
کوثر
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
عالی
لیلا
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
خیلی عالیه هوش آدم بیشترمیکنه
ملیکا
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
بعضی مرحله هاش سخته ولی خیلی خوبه نصب کنید
صنم بانو
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
عالیه
فرحناز
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
عالیه
بهاره
۱۴۰۰/۱۰/۰۸
عالی
ثریا
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
عالی
میترا
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
عالییییییی
رضاهرمزی
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
عالی
کیم تهیونگ
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
عالی♡ عالی ♡عالی ♡
لیلا غفاری
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
عالیه