جالب شد

جالب شد

نسخه ۱.۸
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۵۴
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

یا متفاوت فکر کن، یا اصلا فکر نکن! | معرفی بازی موبایلی جالب شد

«جالب شد» نام یکی از تولیدات استودیوی بازی‌سازی باباردو در سبک معما و پازل است. اما قضیه به همین سادگی نیست. اگر قبلا تجربه بازی‌های خلاقانه (و بعضا اعصاب خردکن) را داشته‌اید که هیچ. اما اگر قرار است این اولین برخورد شما با یک عنوان متفاوت باشد، آماده باشید تا تقریبا تمام پیش‌فرض‌ها و مسلمات و شروط مرسوم درباره دیدن و فکر کردن به تصاویر و موقعیت‌ها را کنار بگذارید و مجبور شوید کمی به مغزتان کش و قوس بدهید.

نقد و بررسی بازی جالب شد، جواب مراحل جالب شد متعجبتان می‌کند

بازی جالب شد یک بازی جذاب و متفاوت در دسته معمایی است که می‌تواند لحظات مرفحی را برای شما بسازد. با این بازی به فکر فرو خواهید رفت و مراحل بازی را باید به گونه دیگری حل کنید و بسیار در طی مراحل خواهید خندید و البته به شدت سازندگان این بازی را نفرین خواهید کرد.

معرفی بازی جالب ‌شد ؛ ورزشی برای مغز با معما‌های جذاب!

در بازی جالب شد شما باید معما‌های ساده و دشوار را حل کنید و به مرحله بعدی بروید. بازی جالب شد، ۱۶۵ مرحله دارد که هرکدام نیازمند یک فکر خلاق و توجه زیاد به جزییات دارد. بهتر است این را همیشه به خاطر داشته باشید که گاهی وقت‌ها جواب سوال در خود آن است؛ با همین باور شما می‌توانید بسیاری از معما‌های بازی را حل کنید و آن‌را به جلو ببرید!

logo-enamad logo-samandehi