+۲۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۴
مگابایت
حجم

خانه ما یک نرم افزار حسابداری شخصی است که به شما کمک می کند کنترل بهتری بر درآمدها و هزینه های زندگی تان داشته باشید. با این نرم افزار می توانید تمام هزینه ها و درآمدهای خانه و زندگی تان را ثبت و دسته بندی کنید و از گزارش های متنوع این نرم افزار برای تصمیم گیری و برنامه ریزی بهتر دخل و خرج خود استفاده کنید.


امکانات نرم افزار: ثبت هزینه ها و درآمدها

دسته بندی درآمدها و هزینه ها

گزارش های آماری و نموداری بصورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه و یا در بازه زمانی دلخواه مطابق با تقویم شمسی بودجه بندی و کنترل بودجه برای کارهای بخصوص

ایجاد فایل پشتیبان و استخراج اطلاعات جهت استفاده در نرم افزارهای دیگر مانند اکسل

نرم افزار خانه ما نرم افزار رسمی مسابقه تلویزیونی خانه ما است که توسط شرکت کنندگان در این مسابقه استفاده می شود. مسابقه خانه ما، مستند مسابقه ای تلویزیونی است که سه خانواده در رقابتی یک ماهه به خرج گروه سازنده زندگی می کنند و با چالش‌هایی روبرو می‌شوند. در نهایت خانواده ای برنده می شود که درآمد و هزینه های خود را با حفظ کیفیت مطلوب زندگی بصورت بهینه مدیریت کرده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه خانه ما و شرکت در مسابقه و همچنین گزارش مشکل و پرسش در مورد نرم افزار خانه ما به سایت khaneyema.tv مراجعه کنید.


در رسانه‌ها

اپلیکیشن حسابداری خانواده خانه ما

نرم افزار خانه ما حسابدار شخصی شماست که با استفاده ی مداوم از آن میتوانید درآمد وهزینه های زندگی خود را به سادگی و با دقت حداکثری نظارت و مدیریت کنید،با استفاده از خانه ما میتوانید هزینه ها و درآمدها را ثبت و دسته بندی کنید

مدیریت دخل و خرج - خانه ما زیر ذره بین

افرادی که صاحب درآمد هستند و خرج و مخارج منزل را مدیریت می کنند، معمولا برنامه و حساب و کتاب دخل و خرجشان را در دفترچه ای می نویسند. در واقع مدیریت مخارج یک خانه کار چندان آسانی به نظر نمی آید و نیاز به هوشمندی فراوانی دارد. به همین منظور اپلیکیشن خانه ما، روانه بازار شده است تا این نیاز مهم را در خانواده بر طرف کند. در حقیقت خانه ما، می تواند یک حسابدار شخصی برای هر کسی باشد. با نصب برنامه خانه ما، می توانید درآمد و مخارجتان را به راحتی مدیریت کنید. در ادامه برای نقد و بررسی برنامه خانه ما با ذره بین همراه باشید.

معرفی برنامه خانه ما : مدیریت هزینه های زندگی

امروزه با افزایش هزینه‌ها، برنامه‌ریزی و مدیریت مخارج زندگی امری ضروری به شمار می‌رود. از این رو کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن خانه ما به مدیریت هزینه‌های زندگی خود بپردازند.

logo-enamad logo-samandehi