آزمون روانشناسی هوش هیجانی باراُن

آزمون روانشناسی هوش هیجانی باراُن

نسخهٔ ۲.۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
آزمون روانشناسی هوش هیجانی باراُن

آزمون روانشناسی هوش هیجانی باراُن

همراز روان پویان
نسخهٔ ۲.۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

روز به روز بر تعداد افرادی که متوجه می شوند، هوش هیجانی نقش مهم تری نسبت به هوش عمومی در موفقیت شخصی – شغلی انسان ها ایفا می کند افزوده می شود. پرسشنامه هوش هیجانی بار-آن که توسط روون بار-آن تهیه شده است و ویراست سال ۲۰۰۶ آن یکی از پر کاربردترین ابزارهای روانسنجی است، در واقع  برای سنجش مجموعه قابلیت ها، صلاحیت ها و مهارت های غیر شناختی در نظر گرفته شده است که بر توانایی شخص برای موفقیت در مقابله با درخواست ها و فشارهای محیطی تاثیر دارند. عوامل کلیدی که این پرسشنامه ارزیابی می کند کارکرد های عاطفی، هیجانی و اجتماعی هستند که منجر به بهزیستی روانشناختی می گردند.

این پرسشنامه صفات شخصیتی را اندازه گیری نمی کند و به جای آن بر عملکرد فرد و استعداد برای عملکرد تاکید دارد.

نتایج و تفسیر آن ها

با انجام دادن این پرسشنامه شما تفسیر کاملی شامل پنج بعد اصلی و زیربعدهای آن و همچنین نمره کل در مقایسه با استاندارد و هنجار ملی دریافت خواهیدنمود. که به شما در تشخیص نقاط قوت و ضعف و برنامه ریزی برای بهبود آن ها کمک خواهد نمود.

البته این نکته را باید در نظر داشت که الگوی این پرسشنامه بیشتر استعداد برای عملکرد را می سنجد تا عملکرد واقعی فرد (استعداد موفقیت تا خود موفقیت). به این معنا که برای دستیابی به موفقیت در زمینه های مرتبط با هوش هیجانی ( که تقریبا شامل همه زندگی ما می شود) می بایست این استعداد را شکوفا ساخت و به مرحله عمل رساند. هوش هیجانی آموختنی است.

براساس این ارزیابی می توانید برنامه رشد و توسعه فردی خود را غنی تر کنید.

 

در شبکه اجتماعی تلگرام ، گروهی با آدرس زیر، تحت عنوان مشتریان جهت ارتباط بهتر با موسسه و پشتیبانی سریعتر کاربران محترم و به اشتراک گذاری تجربیات کاربری ایشان در نرم افزار، ایجاد شده است.

https://t.me/joinchat/BSTCAUhtvlqIBewNCoeJ3g

از همین جهت از شما خواهشمندیم، جهت ارتباط سریعتر و بهتر و همچنین اطلاعات بیشتر راجع به نرم افزار در این گروه عضو شوید.

نظرات کاربران - ۲۸ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱