اسبیران

اسبیران

نسخه ۱.۲
۱۰
نصب فعال
ورزشی
دسته
۳
مگابایت
حجم

اسبیران مرجعی تخصصی برای علاقه مندان حوزه سوارکاری و دنیای اسب است . تیم اسبیران متشکل از نیروهای فنی و تخصصی در حوزه نرم افزار و سوارکاری همواره در تلاش هستند تا آخرین تحولات مربوط به حوزه اسب و سوارکاری ایران و جهان را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.


جهت درج آگهی، اطلاعات عمومی اسب خودتان مثل نام،نژاد،سن و قیمت پیشنهادی را وارد کنید تا با اینکار هزاران نفر در سرتاسر ایران آگهی شما را ببینند و با شما تماس بگیرند


از دید ما بزرگترین حُسن اسبیران تماس مستقیم خریدار و فروشنده با یکدیگر است بطوریکه واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت . دقت کنید اسبیران در خرید و فروش شما نقشی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند .


اسبیران جهت راحتی شما عزیزان در تماشای مسابقات، بخشِ پخشِ زنده مسابقات را جهت نمایش برای کاربران عزیز اپلیکیشن اسبیران فعال نموده تا دوستان به راحتی و کمترین میزانِ سرعت اینترنت به تماشای مسابقات پرداخته و از آن لذت ببرند.


این قسمت مخصوص کاربرانی است که جهت خرید یا فروش اسب خود به دنبال مشتری خاص هستند.تیم اسبیران با داشتن بانک اطلاعاتی کامل از درخواست ها، راهنمایی های لازم را به دوستان جهت خرید یا فروش اسب خود خواهد کرد.


شما میتوانید آخرین اخبار مربوط به حوزه های مختلف سوارکاری را از طریق اپلیکیشن و وب سایت اسبیران دنبال کنید .


 

logo-enamad logo-samandehi