گزارش روزانه پروژه

گزارش روزانه پروژه

نسخهٔ ۱.۵.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۰ مگابایت
حجم
گزارش روزانه پروژه

گزارش روزانه پروژه

داریوش امینی
نسخهٔ ۱.۵.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

#مدیریت #پروژه #گزارش #روزانه #پروژه #کنترل پروژه

چرا از گزارش روزانه پروژه استفاده کنیم ؟

گزارش روزانه پروژه (کارگاه) مهمترین سندی است که در یک پروژه تنظیم می شود. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید علاوه بر کمک به محیط زیست ، منابع پروژه خود را به آسانی کنترل کنید. همچنین در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی ذی قیمتی از اطلاعات واقعی پروژه های خود در اختیار دارید. کاهش هزینه ، افزایش کیفیت و کمیت و حفظ محیط زیست اهداف اصلی این اپلیکیشن می باشند.

یکی از وظایف مدیر پروژه کنترل منابع می باشد. این نرم افزار می تواند به کارشناس کنترل پروژه کمک نماید تا گزارشات مورد نیاز مدیران پروژه را در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه نماید. حتی فارق التحصیلان دانشگاهها که تجربه کار عملی در پروژه را ندارند.

در نسخه آنلاین اپلیکیشن گزارش روزانه پروژه امکان تعریف گروههای پیمانکار،نظارت،کارفرما و ذی نفعان پروژه وجود دارد. مکانیزم تایید گزارشات در سطوح فوق به صورت سه مرحله ای پیش بینی گردیده است و این امر شما را از استفاده از کاغذ جهت امضا گزارشات بی نیاز خواهد کردد. با استفاده از این سامانه دیگر محدودیت مکان و زمان برای دسترسی به اطلاعات پروژه برای شما وجود ندارد. یکی از اهداف دیگر این سامانه شفاف سازی و تسهیل چرخه ارتباط پروژه مطابق با استانداردهای مدیریت پروژه می باشد.

با این اپلیکیشن اطلاعات را به آسانی ثبت می کنید و یک گزارش جامع و کامل با پارامترهای متنوع همیشه در اختیار شماست.

برای تحویل یک گزارش روزانه ی کامل، در پروژه­­ ی خود به تعریف کردن چه مقادیر و پارامترهایی نیاز دارید؟ ثبت اطلاعات پیمانکاران ، عوامل روزمزد ، نیروهای انسانی ، ماشین آلات و ابزار و مصالح؟ همه و همه برای تان پیش بینی شده است. کافی است وارد گرمک خود شده و اطلاعات را وارد کرده و گزارش خود را از اپلیکیشن در قالب فایل PDF تحویل بگیرید.

در قابلیت جدید سامانه می توانید پارامترهای جدید به تناسب نوع پروژه خود تعریف کرده و گزارش روزانه ی خود را بر اساس پارامترهای تعریف شده توسط کاربر تکمیل کنید.

با این اپ می توانید زمان بخرید!

اپلیکیشن به شما کمک می کند بدون اینکه به کامپیوتر نیازی داشته باشید اطلاعات را وارد کرده، خروجی PDF بگیرید و حتی برای اسناد مختلف تان (مثلا اسناد مالی) تصویر سند را با دوربین موبایل خود گرفته و ضمیمه ی گزارش کنید. با این قابلیت حتی به دستگاه Scannerهم نیازی نخواهید داشت.

اگر از گزارش روزانه پروژه استفاده می کنید برای پیداکردن سند موردنیاز خود، با زونکن هایتان خداحافظی کنید!

اگر پروژه ای دارید که هر روز گزارش تکمیل می کرده اید و برای مثال پس از 1 سال بر سر مقدار سیمان استفاده شده توسط پیمانکار فرضی A با او اختلاف دارید، دیگر نیازی نیست از بین 365 گزارش روزانه ی اخیر در بین زونکن های متعدد بایگانی شده جستجو کنید. با یک جستجوی ساده در اپلیکیشن در کمتر از 1 دقیقه به سند مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

با این اپ دیگر نگران فراموشی جلسات و قرارهای ملاقات خود نباشید !

گزارش روزانه پروژه موجود در کافه بازار نسخه تک کاربره و آفلاین به شما تقدیم گردیده و می توانید با مراجعه به سایت ما از نسخه آنلاین در قالب کار گروهی لذت ببرید.

#مدیریت #پروژه بر بستر #اینترنت ملی کشور

#کنترل #پروژه #آنلاین

نسخه آنلاین : DRP

وبسایت ما: http://www.pge-co.com

نظرات کاربران - ۴۶ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۰/۰۹/۲۶
سلام جهت افزایش پروژه امکان دست رسی ندارم برنامه خوبی هست.
Mehr mehrmor
Mehr mehrmor
۱۴۰۰/۰۹/۲۰
سلام چطور میشه حساب کاربری فعال کرد
عباس
عباس
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
عالی و مفید و کاربردی