دور (بازی دورهمی)

دور (بازی دورهمی)

نسخه ۲.۲.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۹
مگابایت
حجم

دور یک سرگرمی جمعی ، مهیج و خنده دار

بازی دور مخصوص جمع های 4 نفره یا 6 نفره است.

با پیشرفت تکنولوژی، بازی های دسته جمعی ای که در دوران کودکیمان تجربه می کردیم، مسیری رو به فراموشی طی می کنند. اما دور، دست به کار شده تا ما دوباره طعم دورهمی و سرگرمی های دسته جمعی را بچشیم. بازی دور سرگرمی پر شور و هیجانی است که می تواند لذت در کنار هم بودن را به شما هدیه دهد.

بازی به این شکل است که بازیکن ها دو به دو با هم یار شده , روبروی هم نشسته و برای هر تیم کلمه ای می آید که یکی از بازیکنان مفهوم آن را با صحبت کردن به هم تیمی اش میرساند و زمانی که هم تیمی اش آن را حدس زد نوبت تیم دیگر می شود و این روند با دور زدن و دست به دست کردن گوشی تا تمام شدن زمان بازی ادامه داده می شود.

دقت داشته باشید که این بازی پانتومیم نیست! و برای رساندن کلمه باید صحبت کنید.

در این بازی هر تیمی که خلاقیت و سرعت بیشتری در رساندن کلمات و از طرفی حافظه بهتری در به یادآوری آن ها داشته باشه، برنده بازی میشود.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

قانون بازی :

هر چیزی می تونی بگی ،

هر کاری می تونی بکنی

ولی به اجزای اصلی کلمه و کلمه های هم قافیه نمیتونی اشاره کنی.

تقلب :اگه تیمی تقلب کرد یا از اجزای اصلی کلمه توی صحبتاش استفاده کرد، تیم مقابل حق داره یک دور به انتخاب خودش بازی رو رد کنه.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

امکانات کلیدی دور :

بیش از 10000 کلمه در دسته بندی های مختلف : هم اکنون لیست های مختلفی از جمله اشیاء منزل،ورزشی،فوتبالی،خوراکی،جانوران ،مدرسه ، ظاهر شخصی ،نوستالوژی دهه 60 ،دیجیتال،خودرو،موسیقی،معروف ها،زبان سطح 1،زبان سطح 2 و ... در بازی قرار داده شده است و هر ماه لیست های جدیدی به بازی افزوده می شود .

• بازی 4-6 نفره : دور رو میتونی هم در جمع های 4 نفره و هم 6 نفره بازی کنی و به اطرافیات کلی انرژی بدی

• ارسال کلمه : شما این امکان رو دارید که کلمه هایی که دوست دارید رو برای ما بفرستید و ما بعد از بررسی اون کلمه ها رو به بازی اضافه میکنیم.

• کلمه های من : در این قسمت میتونی یک لیست از کلمه هایی که خودت دوست داری رو به بازی اضافه کنی

• گردونه : روزی یکبار گردونه برات رایگان میشه و با چرخوندنش سکه جایزه میگیری همچنین میتونی وقتی که پیش دوستاتی گردونه رو بچرخونی و ببینی کدومتون شانسش بیشتره و جایزه بیشتری میگیره

• ضبط ویدیو : هنگام بازی کردن میتونی قابلیت ضبط ویدیو رو فعال کنی به این شکل تمام لحظات جذاب بازی و دور هم بودن رو برای همیشه داخل گوشیت نگه داری . اگر هم ویدیوت خیلی باحاله و خنده داره این امکان وجود داره که اونو برای ما ارسال کنی تا بزاریمش داخل پیج اینستاگراممون

. • مجازات برای تیم بازنده : برای تیم بازنده مجازات های خنده داری بزارین ( مثلا ریختن آب روشون ) و هیجان بازی رو دوچندان کنید .

• بهبود مهارت های زبان : داخل بازی سطوح مختلفی برای زبان انگلیسی قرار داده شده که با بازی کردنشون هم کلمات جدید یاد میگیری و از اونجایی که برای رساندنشون به هم تیمیت باید انگلیسی صحبت کنی مهارت های صحبت کردن و گوش دادنتون هم تقویت میشه

• تنظیمات مختلف : زمان و تعداد دور های بازی رو از طریق تنظیمات اون جوری که میخوای میتونی تغییر بدی .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

دور در اینستاگرام : @dowr.game

logo-enamad logo-samandehi