کمیک سیتی

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۱۰٫۵ مگابایت
نسخه 3.12
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

کمیک سیتی یک نرم‌افزار کاملا فارسی برای تمامی کمیک بازان فارسی زبانه. وب سایت کمیک سیتی در یک سال و نیم طول عمر خود، مجموعه‌ای بی نظیر از کمیک‌‌های متفاوت رو در خودش جای داده که هر کسی از هر قشری با هر سنی بتونه از این کمیک‌ها لذت ببره! و حالا هم اپلیکیشن کمیک سیتی اومده تا استفاده از این کمیک‌ها رو چندین برابر آسان‌تر و بهتر کنه!


ولی چی کمیک سیتی رو خاص میکنه؟


1- مجموعه‌ای بی نظیر از کمیک‌ها که عمدتا رایگان هستن: بیش از 200 کمیک که بیش از 80درصدشون رایگان هستن


2- کیفیت ترجمه‌ها: تمامی کمیک‌های ما توسط مترجمین با سابقه و ماهر ترجمه شده‌اند که خوانایی و جذابیت خاصی به کمیک‌ها میبخشه.


3- ترجمه‌ی فرهنگی کمیک‌ها: ما در کمیک سیتی سعی کردیم تا کمیک‌ها برای کاربر ایرانی قابل درک و فهم باشه و سعی شده تا جای امکان ترجمه‌ی کمیک‌ها با فرهنگ و زبان فارسی سازگاری داشته باشه، برای مثال به جای ترجمه‌ی لغت به لغت اصطلاحات، از معادل فارسی ‌آنها که گاها در شبکه‌‌های اجتماعی نیز میبینید استفاده شده.


4- کمیک‌خوان انحصاری کمیک سیتی: کمیک‌بازها خوب میدونن که کمیک‌ها به صفحات افقی و عمودی تقسیم میشوند، و گاها ممکنه یک کمیک شامل هر دوی این نوع صفحات باشه. متاسفانه اکثر نرم‌افزار ها یک سایز ثابت برای صفحات تعریف میکنند که باعث میشه کیفیت برخی صفحه‌ها که دارای سایز متفاوتی هستند به هم بریزه. ما در کمیک سیتی بر این تمرکز کردیم که تمامی صفحات با بالاترین کیفیت و بدون هیچ کم و کاستی در نرم‌افزار لود شوند.


5- تنوع کمیک‌ها: در کمیک سیتی انواع کمیک‌های درام، ترسناک، اکشن، کمدی، خانوادگی و ... وجود داره که میتونن هرکسی رو سرگرم کنن.


6- ارزونی کمیک‌ها: کمیک‌ها در کمیک‌سیتی قیمت بسیار پایینی دارن که هرکسی میتونه به خریدشون بپردازه و ازشون لذت ببره. علاوه بر این با مشاهده‌ی تبلیغات نیز میتونین حساب خودتون رو شارژ کنین.


7- هر هفته با کمیک‌های جدید: پخش کمیک‌ها در کمیک سیتی به صورت هفتگیه و سعی شده هر هفته دو الی چند کمیک جدید در کمیک سیتی قرار بگیره، در نتیجه شما هم هر هفته کمیک جدیدی برای مطالعه دارید.


و دلایل زیاد دیگه‌ای که نرم‌افزار کمیک سیتی رو متمایز میکنه!


ساعات خوشی را براتون در کمیک سیتی آرزومندیم.

تغییرات آخرین نسخه

حل برخی مشکلات گزارش شده

دسترسی‌ها

  • پرداخت از طریق بازار
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • کنترل لرزش
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت