Superhero for Kids

Superhero for Kids

نسخهٔ ۱.۹.۲
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۰۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ آذر ۱۴۰۲
Superhero for Kids

Superhero for Kids

Hippo Kids Games
نسخهٔ ۱.۹.۲
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۰۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ آذر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

همه‌ی پسران بدون استثنا ابرقهرمانان و کمیک‌ها را دوست دارند. هر پسری در رؤیاهای خود، مانند قهرمانان واقعی بیش از یک بار، شهر خود را از شر نیروهای شیطانی نجات داده است. اما هر کودکی بت خاص خود یا شخصیت مورد علاقه‌ی خود را دارد. اما یک بازی چگونه می‌تواند همه را راضی کند؟ ابرقهرمان‌ها و کمیک‌ها بسیار متفاوت هستند. اما مشکلی برای ما نیست! بازی ما برای پسران نیازهای هر کودکی را برآورده می‌کند. این بار داستان‌های کودکانه‌ی ما محبوب‌ترین قهرمانان را گرد هم آورده است. حالا کودک شما مثل همه‌ی ابرقهرمان‌هایی که از شهر خود دفاع می‌کنند، هر شخصیتی را که دوست دارد بازی می‌کند.

بنابراین، ما خوشحالیم که یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های رایگان مجموعه‌داستان‌های افسانه‌ای بچه‌ها را به شما ارائه می‌دهیم. حالا همه‌ی قهرمانان و کمیک‌ها در یک مکان دور هم جمع خواهند شد. یک بازی هیجان‌انگیز و پویا انتظار پسران را می‌کشد! چه اتفاقی افتاده؟ چرا ما به قهرمانان واقعی نیاز داریم؟

شهرهیپو، به یک‌باره با فجایع زیادی روبه‌رو شد! شهر توسط عنکبوت‌های بزرگ و هیولاهای آبی مورد حمله قرار گرفت و حتی گرفتار باران شهابی شد. اما مشکلی نیست قهرمانان واقعی مراقب شهر خود هستند و اجازه نمی‌دهند دردسری رخ بدهد. همه‌ی ابرقهرمانان محبوب در مخفیگاه هیپو جمع شده‌اند. ما اخبار را دنبال خواهیم کرد و با دریافت هشدار، بلافاصله برای نجات هجوم می‌آوریم. اما ابتدا باید کمیک‌ها را باز کرده و یکی از شخصیت‌های مورد علاقه را انتخاب کنیم. چه کسی امروز از ساکنان شهر هیپو محافظت خواهد کرد؟ بتمن یا هالک؟ مرد عنکبوتی یا مرد آهنی؟ یکی را انتخاب کنید و به سمت ماجراجویی بروید!

محصول جدید و فوق‌العاده‌ی ما را به صورت رایگان امتحان کنید. به فرزند خود انرژی و احساسات مثبت بدهید! با ما همراه باشید. بازی‌های آموزشی رایگان ما همیشه شما و فرزندانتان را خوشحال می‌کند.

نظرات کاربران - ۵۸ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ار سام
ار سام
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
عالی
جمال
جمال
۱۴۰۱/۱۰/۲۰
عالی
مهرسام
مهرسام
۱۴۰۱/۱۱/۰۸
بد بد بد بدبد بد بد بد بد بد بد بد بئ بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد یک دو نه ستا ره هم کمه