شفای زندگی

شفای زندگی

نسخه ۳.۵.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

 

شفای زندگی

انچه که باید بدانیم تا بتوانیم

* قبل از خرید برنامه توضیحات را با دقت مطالعه فرمایید و امکانات برنامه را کامل امتحان نمایید ، سیستم تکرار جملات مثبت هم اکنون در نسخه سوم برنامه افزوده شد.*

توضيحات مختصر:

به صورت کلي منبع اصلي اين برنامه نسخه کامل و اصلاح شده کتاب "بدن خود را شفا ده" مي باشد که اين اثر به يکي از درمان گران ذهن نامدار قرن اخير يعني   لوييز هي تعلق دارد ، همچنين اين کتاب در ايران با نام شفاي تن و شفاي بدن و شفاي زندگي  نيز شناخته شده است.

با اين برنامه قادر خواهيد بود:

-افکاري که بيماري هاي خاصي مي افرينند را شناسايي کنيد.

-با استفاده از سيستم تکرار جملات مثبت جملات مثبت را در خود نهادينه کنيد.

-با ارتباط ميان افکار خاص و بيماري هاي خاص اشنا شويد.

- با دانستن بيماري هاي هرشخص به افکار او پي ببريد.

-با نظربزرگان در رابطه با افکار بيماري زا اشنا شويد و به راز موفقيت ان ها پي ببريد.

 ----------------------------------------------------------------------

توضيحات جامع:

شالوده اصلی شفای زندگی( شفا از راه ذهن! ) متعلق به  لوییز.ال.هی می باشد که وی به عنوان یکی از پیشگامان درزمینه خودیاری و شفا در نزد مردم جهان شناخته شده است. کتاب اول او “بدن خود را شفا ده” در سال ۱۹۷۲ به رشته تحریر درآمده است. در آن دوره نظریه رابطه میان ذهن و بدن به تازگی متداول شده بود. در سال ۱۹۸۸ این کتاب مجدداً مورد بازبینی قرار گرفت و گسترش یافت و لوییز توسط این کتاب پرفروش و اثرگذار و موفق در ۳۳ کشور به مردم شناخته شد و این کتاب به بیش ۲۵ زبان در سراسر دنیا ترجمه گردیده است اما به راستی شفای زندگی چیست و چه کاربردی دارد؟

یک ایده ، یک نظر یا یک الگو در فضایی به نام ذهن با شما پیوند می خورد تا سالیان سال برای سرنوشت شما تصمیم گیری کند، به شما حکومت کند؛خواسته یا ناخواسته هرلحظه ای که زنده هستیم ، در ذهن خود نیز حاضر هستیم ، ایا می توانیم ان را تغییر دهیم؟ ایا تغییر ممکن است؟ بله و حاصل این تغییرات مثبت شفای زندگی نامیده می شود.

ایا می دانستید ..

- مبتلایان به بیماری کم کاری تیروئید اغلب فکر می کنند زندگی پوچ و بی فایده است و  کنترلی بر زندگی خود ندارند؟

-اکثر افرادی که به صورت مداوم خود را سرزنش می کنند و از اینده هراس دارند دچار سردرد می شوند؟

-کسانی که دچار آلرژی و حساسیت هستند اغلب فکر می کنند نسبت به دیگران کمبود دارند و در زندگی عقب افتاده اند؟

در این مجموعه ابتدا نشان خواهیم داد که بیماری ها و مشکلاتی که داشته اید با کدام اعتقادات یا افکار شما مربوط بوده سپس راه حل هایی برای ان نشان خواهیم داد همانند نسخه اصلی کتاب ما نیز در این برنامه از دو جدول استفاده کرده ایم که جدول اول نشان دهنده افکار منفی است که بیماری مربوطه را افریده و جدول دوم عبارت هایی تاکیدی است که باید با تکرار جایگزین افکار پیشین شود و در مرحله اخر برای افکار منفی  بیماری زا ها نظر بزرگان موفق را نیز ذکر کرده ایم که مشخص شود دیدگاه بزرگان به هر فکر منفی چه چیزی بوده است و افراد موفق در تاریخ چه دیدگاهی نسبت به افکار خود داشته اند.

با همراه شوید تا در سفری به اعماق ذهنتان برویم و ذهن شما را توسط یک درمان گر بزرگ درمان کنیم که ثمره ان سلامت جسم شما است ، این درمانگر بزرگ خود شما هستید.

«امیدوارم این هدیه، یاری‌تان کند تا آن جایگاه درونی را که خانه‌ی حرمت و عشق خالص و پذیرش خود است، بیابید. لوئیز ال هی»

 

logo-enamad logo-samandehi