IrancelliHa - unofficial

IrancelliHa - unofficial

Version 4.1.0-B
20
K
Active installs
Finance
Category
1
MB
Size

تمامی مشترکین ایرانسل می‌توانند به سادگی از طریق این برنامه به تمامی خدمات و طرح های متنوع ایرانسل دسترسی یابند و در صورت نیاز نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند. 

------------------------------------------------------------

+ دریافت موجودی یا صورتحساب

+ بررسی موجودی بسته‌های افزایشی

+ بخش اینترنت ایرانسل ( خرید و فعالسازی بسته اینترنت)

+ خرید شارژ (شارژ مستقیم، شگفت انگیز و یا دریافت رمز شارژ)

+ خدمات آهنگ پیشواز 

+ بانکداری همراه ایرانسل (بانک پارسیان، بانک سامان، بانک ملت، بانک پاسارگاد، بانک سینا، بانک انصار، بانک حکمت، بانک رفاه، بانک مسکن)

+"جعبه کمک های تماس ایرانسل" شامل خدمات: درخواست شارژ از دوستان، سرویس میزبان تماس و سرویس لطفا با من تماس بگیرید

+ دسترسی به سایر خدمات ایرانسل

این برنامه "غیر رسمی" است و کلیه اطلاعات برنامه از سایت شرکت ایرانسل استخراج شده است.

توضیح دسترسی برنامه:

Directly call phone numbers

ارسال درخواست های  برنامه از طریق USSD

View network connections

Full Internet access

دریافت آخرین تغییرات و بسته های ایرانسل بدون نیاز به بروزرسانی کامل برنامه

Send SMS messages

ارسال درخواستهای برنامه از طریق SMS

In Media

irancelliha

به دنیای ایرانسل خوش آمدید - ایرانسلی ها زیر ذره بین

با ورود اپراتور های مختلف تلفن همراه و گسترش امکاناتی که هر اپراتور تنها در اختیار کاربران خود قرار می دهد، نیاز به وجود برنامه هایی که بتوانند به صورت اختصاصی کاربران را در انبوه کد های موجود برای دسترسی به امکانات مختلف یاری رسانند به خوبی قابل مشاهده است. اپلیکیشن ایرانسلی ها با تمرکز بر روی خدمات اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود، توانسته است هر آنچه که فرد، در مورد سیم کارت ایرانسل خود نیاز دارد، در قالب یک برنامه ی ساده و رایگان در اختیار کاربرانش قرار دهد. می توان گفت برنامه ی ایرانسلی ها با ایجاد یک بانک جامع خدمات ایرانسل، به بسیاری از سوالات مشترکین و سردرگمی افراد در انبوه کد های موجود پاسخ مثبت دهد. با ذره بین در بررسی ایرانسلی ها همراه شوید.

irancelliha

irancelliha Application

یک جعبه ابزار کامل برای ایرانسل

کد خرید بسته اینترنت ایرانسل چی بود؟ کد طرح تعرفه رنگی؟ کد مکالمه ایرانسلی؟ و … با توجه به رقابتی که بین اپراتورها وجود دارد هر روز بسته های متنوعی برای مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و … ارایه می شود و ایرانسل نیز در این زمینه پیشتاز است. طبیعتا بیاد سپردن کد همه این خدمات کار آسانی نیست و بارها پیش می آید که دنبال کد خاصی می گردیم. ایرانسلی ها آمده است تا تمام خدمات ایرانسل را به تفکیک در یک اپ ارایه کند…

نقد و بررسی ایرانسلی ها

با گسترش ارتباطات رادیویی و ظهور تلفن همراه، فاصله ها از میان برداشته شد و این روزها مردم میتوانند از هر نقطه ای به مالمه با یکدیگر بپردازند. این موضوع باعث روی کارآمدن اپراتورهای مختلف گردید که هرکدام از آنها سعی میکنند خدمات متنوعی را جهت رضایت مشتریان خود ارائه دهند. “ایرانسل” یکی از اپراتورهای فعال در کشور ما میباشد که به این امر توجه ویژه ای داشته است. اگر جزو مشترکین اپراتور مذکور هستید و تمایل به استفاده راحت از انواع خدمات آن دارید، با ما در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی “ایرانسلی ها” همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi