مرکز اسناد آیت الله هاشمی رفسنجانی

مرکز اسناد آیت الله هاشمی رفسنجانی

نسخه ۱.۰.۳
۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۹
مگابایت
حجم

یکی از اساسی ترین پایه های آگاهی برای تصمیم گیری های مفید سیاست مداران و تصمیم گیران هر سرزمین دانستن تاریخ آن است. تاریخ  معاصر ایران پر است از حوادث، تصمیمات و لحظه های حساسی که مسلما هر ایرانی و تاریخ پژوهی علاقمند است درباره آن شفاف و بدون واسطه بداند.
از سوی دیگر در جهان شهر امروزی یکی از ابزارهای جدایی ناپذیر محققان و تاریخ نگاران مسلماً فناوری های مبتنی بر اینترنت و فضای مجازی است. جستجو میان میلیون ها سند و مدرک تاریخی و اسناد انقلاب اسلامی مسلما برای هر محققی سخت و طاقت فرسا است.
مرکز اسناد مربوط به آیت الله هاشمی رفسنجانی که سال های عمر پربرکت خود را تا زمان رحلتش در  اصلی ترین نهادها و ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران  مسئولیت داشت، می تواند یکی از اصلی ترین منابع دقیق و بی نظیری برای تاریخ نگاران، سیاست مداران، دانشجویان علوم انسانی و همه محققین علاقمند باشد.
ما با همکاری دفتر نشر معارف اسلامی سعی کردیم میلیون ها برگ سند اعم از تاریخ نگاری، کتب، مقالات، فیلم، عکس و ... را با هدف دسترسی آزاد اطلاعات به صورت فناوری های روز آمد مبتنی بر وب و موبایل در اختیار فرزندان این مرز و بوم قرار دهیم:


- خاطرات
-  اسناد انقلاب
- امکان جستجوی پیشرفته
- گالری تصاویر
- کتاب ها و تالیفات
-   هاشمی در یک نگاه
-   لحظه های تصمیم
- دیدگاه ها
-   تفسیر قرآن
-  تاریخ نگار

logo-enamad logo-samandehi