استاد اپ

استاد اپ

نسخه ۰.۷.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

800 دوره آموزشی، برنامه های آموزشی روزانه، اساتید برجسته، مدرك معتبر، همه در استاد اپ


استاد اپ چیست؟

استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی بر روی موبایل با امکان  اشتراک ماهیانه  است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید از  دوره های رایگان یا اشتراکی  اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با  یک اشتراک کم هزینه  به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

800 دوره در 23 دسته آموزشی!

صدها دوره آموزشی به صورت مجازی توسط اساتید برجسته، با هزاران ویدیو و پادکستِ باکیفیت، در زمینه های مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات، برنامه نویسی و کامپیوتر، نجوم و علوم پایه، رباتیک، هنر، موسیقی و صنایع دستی، زبان انگلیسی، استارتاپها، روانشناسی، خانواده و کودک، آشپزی، کتاب صوتی، ورزش و ... از سطح مبتدی تا پیشرفته در استاد اپ وجود دارد.

از آموزش مجازی تا وبینار و تلسکوپ آنلاین!

مجموعه ای از کتابهای صوتی و پادکستهای آموزشی در استاد اپ عرضه شده شده است. پخش آنلاین تلسکوپ، میکروسکوپ، رویدادهای آموزشی، وبینار و ... برای استاد اپ در نظر گرفته شده است.

از مبتدی تا پیشرفته تا گواهینامه آموزشی!

برای برخی از دوره ها گواهینامه های رسمی آموزشی نیز در نظر گرفته شده است. استاد اپ توسط آکادمی مجازی ایرانیان با همکاری مراکز معتبر آموزشی و مدرسان برجسته برای افزایش دسترسی همه مردم به دانش کاربردی برای ارتقاء کیفیت کار و زندگی طراحی شده است.

هر روز در حال رشد!

هر هفته چندین دوره جدید به استاد اپ افزوده می شود و شما بدون هیچ هزینه جدیدی به تمام محتوا و خدمات جدید نیز دسترسی خواهید داشت. تیم استاد اپ بی وقفه در حال توسعه و بهبود دوره ها و فناوریهای استفاده شده در استاد اپ است.logo-enamad logo-samandehi