آدرس | اجاره خانه در تهران

آدرس | اجاره خانه در تهران

نسخه ۱.۱.۷-release
۲
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۶
مگابایت
حجم


با نصب اپلیکیشن آدرس به راحتی می‌توانید از میان چندین هزار خانه در تهران جست‌وجو کنید با یک کلیک درخواست بازدید دهید و در دفاتر آدرس قراردادی مطمئن و به صرفه‌تر ببندید. با خیال راحت با یک کلیک درخواست بازدید خود را ثبت کنید چرا که تیم پشتیبانی آدرس در تمام مراحل از جست‌و‌جو تا قرارداد همراه شماست. 


تا به حال دنبال اجاره خانه در تهران بوده‌اید؟ 

از تصمیم‌گیری تا یافتن خانه‌ای منطبق بر انتظار و بودجه، در بازاری غیر شفاف و نامطمئن، بسیار سخت و زمان‌بر است. برقراری تماس‌های تلفنی بی‌شمار، صرف زمانی طولانی برای تشخیص اطلاعات درست و مراجعه حضوری برای بازدیدهای غیرضروری در ترافیک از جمله مشکلاتی هستند که با قدم گذاشتن در این راه با آنها روبرو خواهید شد. 

خانه‌های تایید‌شده؛

آگهی‌های غیر تکراری، واقعی، عکس‌دار و تایید شده

 کارشناسان آدرس به جای شما به بازدید تک‌تک خانه‌ها می‌روند و با جمع آوری اطلاعات دقیق، عکس‌برداری حرفه‌ای و تهیه پلان، کاتالوگی جامع از خانه‌ها تهیه می‌کنند. پس شما نیاز به بازدید حضوری کمتری دارید.

هماهنگی برای بازدید با یک کلیک؛

شما در آدرس می‌توانید بدون نیاز به تماس تلفنی پس از انتخاب اولیه خانه مورد نظر، از طریق اپلیکیشن درخواست بازدید خود را ثبت کنید. درخواست شما به سرعت توسط تیم آدرس بررسی و تمام هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود. 

فیلترهای کامل و کاربردی؛

 در آدرس جزئیات اهمیت دارند. تمامی خانه‌ها دارای اطلاعات کامل یکسان هستند و شما می‌توانید با فیلتر کردن جزئیات مورد انتظار، خانه ایده آل خود را از میان چندین هزار خانه انتخاب نمایید. 

نشان کردن خانه‌ها؛

تعداد خانه‌هایی که می‌پسندید زیاد است و یا نیاز به مقایسه و هم‌فکری دارید؟

خانه‌ها را نشان کنید و در تب نشان شده‌ها با دقت بیشتری از بین آن‌ها انتخاب کنید.


logo-enamad logo-samandehi