Booking.com: Hotels, Apartments & Accommodation

Booking.com: Hotels, Apartments & Accommodation

نسخه ۲۵.۱
میلیون
نصب فعال
سفر
دسته
۳۰
مگابایت
حجم

هتل‌ها را بررسی و به راحتی از روی آندروید رزرو کنید!

با بیش از ۱۳۵ هزار هتل از سراسر جهان. رزرو هتل‌رایگان است اما شما نیاز به داشتن کارت اعتباری بین المللی دارید. از این برنامه میتوانید برای بررسی قیمتها و امکانات هتل استفاده کنید.

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن Booking.com Hotels؛ بررسی و رزرو هوشمندانه هتل ها در سراسر دنیا

خیلی از افراد روزهایی از سال را به مسافرت اختصاص میدهند تا علاوه بر سرگرمی از نقاط دیدنی در گوشه و کنار جهان نیز بازدید کنند. تعداد سفرهایی که بدین منظور انجام میشود بسیار زیاد است و به همین دلیل کشورها به صنعت گردشگری و جذب توریست اهمیت میدهند تا بدین طریق اقتصادشان را نیز رونق بخشند. در این میان ابزارهایی هستند که به مسافران در انتخاب و رزرو هتل یا آشنایی کامل با مقصد سفر یاری میرسانند تا از گردش و سیاحت خود نهایت لذت را ببرند. برنامه “Booking.com Hotels” که در ادامه آن را معرفی کرده ایم، یکی از همین ابزارها میباشد. در بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با AppReview همراه باشید.

رسانه چیکاو - معرفی برنامه بوکینگ – BOOKING بزرگترین اپلیکیشن رزرو هتل

رسانه چیکاو – بسیاری از افراد روزانه قصد مسافرت به مکان های دیدنی و شهر های بزرگ دنیا را می کنند و به گشت و گذار می پردازند. به همین دلیل است که بسیاری از کشور های جهان گردشگری را به عنوان یک صنعت درآمدزا می دانند و حتی در کشور هایی مانند مالزی تمامی تمرکزشان بر روی درآمدزایی از صنعت گردشگری است. در این میان نیز ابزار هایی پدید آمده اند که نه تنها باعث افزایش آگاهی از سایر نقاط جهان و هتل ها در پی دارد بلکه می توان تنها با صرف چند دقیقه وقت به رزرو هتل در خارج از کشور پرداخت. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی بر اپلیکیشن بوکینگ دات کام بیاندازیم. همراه رسانه چیکاو باشد.

logo-enamad logo-samandehi