Booking.com: Hotels, Apartments & Accommodation

Booking.com: Hotels, Apartments & Accommodation

نسخه ۲۱.۱
۲
میلیون
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۵۰
مگابایت
حجم

هتل‌ها را بررسی و به راحتی از روی آندروید رزرو کنید!

با بیش از ۱۳۵ هزار هتل از سراسر جهان. رزرو هتل‌رایگان است اما شما نیاز به داشتن کارت اعتباری بین المللی دارید. از این برنامه میتوانید برای بررسی قیمتها و امکانات هتل استفاده کنید.

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن Booking.com Hotels؛ بررسی و رزرو هوشمندانه هتل ها در سراسر دنیا

خیلی از افراد روزهایی از سال را به مسافرت اختصاص میدهند تا علاوه بر سرگرمی از نقاط دیدنی در گوشه و کنار جهان نیز بازدید کنند. تعداد سفرهایی که بدین منظور انجام میشود بسیار زیاد است و به همین دلیل کشورها به صنعت گردشگری و جذب توریست اهمیت میدهند تا بدین طریق اقتصادشان را نیز رونق بخشند. در این میان ابزارهایی هستند که به مسافران در انتخاب و رزرو هتل یا آشنایی کامل با مقصد سفر یاری میرسانند تا از گردش و سیاحت خود نهایت لذت را ببرند. برنامه “Booking.com Hotels” که در ادامه آن را معرفی کرده ایم، یکی از همین ابزارها میباشد. در بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با AppReview همراه باشید.

رزرو هتل با اپلیکیشن Booking.com

این روزها سفر کردن معنای دیگری پیدا کرده است. با انواع سایت‌ها و اپلیکیشن‌های رزرو بلیت و هتل، دیگر هیچ مقصدی برای ما ناشناخته نیست. با استفاده از انواع عکس‌ها و فیلم‌ها از هتل‌ها و نقاط دیدنی، مقصد برای ما انتخابی بین داشته هاست، انتخابی بین هزاران پیشنهاد. پس اگر قصد سفر دارید، خصوصا به کشوری دیگر، Booking.com را فراموش نکنید.

logo-enamad logo-samandehi