تکتیرانداز ماهر-دمو

تکتیرانداز ماهر-دمو

نسخهٔ ۵.۰.۰
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۵۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ تیر ۱۳۹۸
تکتیرانداز ماهر-دمو

تکتیرانداز ماهر-دمو

اندرو گیمز
نسخهٔ ۵.۰.۰
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۵۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ تیر ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جدید   *****        دانلود تکتیرانداز ماهر 2       ***** جدید  

توجه : این نسخه از بازی دمو (ناقص) و فقط دارای 3 مرحله میباشد برای دانلود نسخه کامل اینجا کلیک کنید.

تکتیرانداز ماهر یک بازی جنگی، شوتر اول شخص هستش که شما رو به یک ناکجا آباد بی نظم و قانون می بره . شما در نقش یک سرباز چریک تکتیرانداز وظیفه انهدام تجهیزات نظامی دشمن و بدست آوردن اطلاعات محرمانه و پاکسازی شهرها و روستاهایی دارید که به دست تکتیراندازای تا بن دندان مسلح ارتش بعثی افتاده. چالش اصلی در این بازی پیدا کردن دشمنان استتار شده، سرعت عمل و دقت شما در کمین، نشانه گیری و شلیک می باشد.
دشمنان به شهرها و روستاها حمله کردن و تعداد زیادی از مردم بی دفاع رو قتل وعام و بقیه مردم مجبور به ترک خانه هایشان شدن. آیا شما می تونید از مردم بی پناه، دفاع کنید؟
نبردهایی نفسگیر : در حالی که در هر مرحله شما حرفه ای تر و با تجربه تر می شوید، دشمن هم توانش را برای نابود کردن شما بیشتر می کنه و حاضره به هر کاری دست بزنه تا جلوی پیشرفت شما رو بگیره.
پوشش های استتار: در حالی لباس و سلاحهای شما با محیط استتار شده که لباس دشمنان نیز با محیط اطراف خود استتار شده و پیدا کردن تکتیراندازهای دشمن از بین درختها و ساختمانها و خرابه ها و پل ها و... بسیار مشکل میباشد.
18 مرحله مختلف : در شهرهایی پوشیده ازبرف تا صحرا های سوزان و روستاهای متروکه علیه تک تیراندازان و سربازان دشمن بجنگید.در صحنه های بازی منظره هایی می بینید از شهرهایی آشفته، ساختمان هایی مخروبه و... که به شما پوشش های زیادی برای مخفی شدن از آتش دشمن، هدف گیری و شلیک می دهد. دشمنان هم در همین خرابه ها مخفی می شوند که بایستی با سرعت عمل خوب نابودشون کنید. با پاکسازی هر مرحله از دشمنان، وارد مرحله بعدی می شوید.
گرافیک زیبا: خیلی بعیده که کسی از گرافیک بازی ایراد بگیره. شما لذت کیفیت گرافیک کنسول های گیم رو عیناً در گوشیتون تجربه می کنید. مناظری چشم نواز، مدل های اسلحه همه قسمت هایی از بازی تکتیر انداز ماهرهستن.
قسمت آموزش: شما رو با اوضاع و احوال بازی آشنا می کنه. کنترل های بازی توضیح داده شدن و همه چیز قابل درکه.
اگر می خواید اونقدر زنده بمونید تا قهرمان نیروهای مقاومت بشید، باید درهنر دقیق کشتن استاد بشید. جوری شلیک کنید که فقط از دشمن یه مشت استخون رو زمین بمونه.
واقعاً جراتشو داری؟! خودت رو دست کم نگیر! جون خیلی‌ها به دستای تو وابستست! باید قوی باشی! ذهنت رو به کار بنداز و دشمنت رو از پا در بیار!
در صورت مشکل روان نبودن بازی، علاوه بر خالی کردن رم و حافظه گوشی ، در قسمت تنظیمات سرعت حساسیت تاچ  را بالا ببرید.
چگونه تجهیزات دشمن را با بمب ساعتی منهدم کنیم؟
برای انهدام تجهیزات دشمن باید به آن نزدیک شوید تا دایره زرد داخل قطب نما به وسط قطب نما برسد و نقطه شلیک (که وسط صفحه مشخص شده) را روی بمب ساعتی که روی تجهیزات دشمن قرار دارد و با رنگ زرد روشن و خاموش می شود قرار بدهید تا تبدیل به علامت دست شود.بعد از اینکه به علامت دست تبدیل شد بر روی دکمه دست بزنید تا بمب ساعتی به کار گذاشته شود.
چگونه می توانیم کنترل نشانه گیری را بهترکنیم؟
جهت تنظیم باید به منوی تنظیمات بروید و با توجه به نیاز خود سرعت نشانه گیری را تنظیم کنید.
نظرات کاربران - ۶،۳۹۵ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر علی فرجی
امیر علی فرجی
۱۴۰۱/۰۵/۱۰
لطفا مرحله چهار رو درست کنید مرحله چهار رو نمیاره خواهشا درست کنید
ata
ata
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
خوبه راضی هستم ولی در مرحله چهار نمیاره
P_O_Y_A
P_O_Y_A
۱۴۰۱/۱۱/۰۹
خیلی خوب ⁦❤️⁩⁦❤️⁩ اما‌مرحله4 بالا نمیاره بخاطر همین یه ستاره🤏🤏کم‌میکنم