تک تیرانداز: عملیات انتقام

تک تیرانداز: عملیات انتقام

نسخه ۱.۷.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۶۸
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

دفاع مقدس - عملیات انتقام زیر ذره بین

عملیات انتقام روایتگر قصه اشغال سرزمین های اسلامی به دست نیروهای مخرب و ستمگر داعش است. شما به عنوان بازیکن با تیراندازی به سمت نیروهای دشمن سرزمین های اشغالی را از نیروهای مخرب پاکسازی می کنید و در مقابل حمله سلطه جویانه آنان قیام می کنید. چیزی که در عملیات انتقام به نظر می آید تنها بودن شما در مقابل هجوم نیروهای دشمن است و این موضوع باعث شده است تا با یک گیم پلی حساس و چالشی رو به رو باشید. علاوه بر این گرافیک مطلوب بازی و راحتی کار با عناصر مختلف می تواند بازیکنان زیادی را به سمت عملیات انتقام جذب کند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی بازی عملیات انتقام بپردازیم.

بررسی بازی موبایلی تک تیرانداز: عملیات انتقام

در بازی تک تیرانداز: عملیات انتقام شما به عنوان تک تیراندازی حرفه ای باید نیرو های تکفیری را با مهارت و دقت خود در هدفگیری و شلیک از پای دربیاورید و از مردم بی دفاع در مقابل تکفیری ها و تروریست های بی رحم دفاع کنید ، داستان بازی در لوکیشن های چون سوریه و عراق روایت می شود و شما ماموریت دارید روستا ها و مناطقی که مدت زیادی از محاصره آنها میگذرد را از وجود تکویری ها پاکسازی کنید و حلقه محاصره را تضعیف کنید.

تک‌تیرانداز نیابتی | معرفی بازی موبایلی تک‌تیرانداز: عملیات انتقام

عملیات انتقام، عنوانی اکشن در سبک تیراندازی است که با کیفیتی متوسط نامی برای خودش دست و پا کرده است. عناصر و فاکتورهای مختلفی برای جذب مخاطب مهم هستند؛ در میان عناوین اندرویدی این مباحث به کیفیت گیم‌پلی، میزان تناسب میان سختی بازی با امکانات آن، گرافیک، داستان و در وهله‌ی آخر صداگذاری آن نسبت به محیط، انیمیشن‌ها و موارد مختلف در بازی بازمی‌گردد. فاکتورها دست در دست هم سبب می‌شوند کاربر از بازی نهایت لذت را ببرد و از سوی دیگر سازنده بتواند به هدفش نیز برسد. در ادامه به زوایای مختلف این عنوان به طور مختصر و مفید برای معرفی می‌پردازیم.

فرشته مرگ تروریست ها، بازی تک تیرانداز : عملیات انتقام

در حالی که گروه داعش به جنایت های خود در روسیه و عراق ادامه میدادند، سربازی شجاع و از جان گذشته به فرشته مرگ تروریست ها تبدیل میشود. بازی تک تیرانداز که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، داستان یک عملیات انتقام بر علیه تکفیری های داعش میباشد. اگر به فکر انتقام از تروریست ها هستید، ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi