گنجینه معنوی-مجموعه کتب نفیس

گنجینه معنوی-مجموعه کتب نفیس

Version 4.4
Free
In-app Purchases
200
Active installs
Religious
Category
8
MB
Size

گنجینه معنوی

یک مجموعه کامل شامل : مفاتیح الجنان، نهج البلاغه، نهج الفصاحه، غررالحکم و زندگینامه امامان معصوم

کلیه موضوعات و بخش های این نرم افزار مرتبا بروز رسانی خواهد شد .

بخش مفاتیح الجنان : کلیه ادعیه، زیارات، اعمال، سوره هایی از قرآن و هم چنین ملحقات به طور فهرست وار و شاخه ای برای دسترسی آسان کاربران تهیه شده است. علاوه بر این، قابلیت جستجو در متن مفاتیح الجنان و هم چنین در اسامی ادعیه وجود دارد. از ویژگی های دیگر این قسمت امکان تهیه فهرست شخصی برای هر کاربر می باشد بدینگونه که کاربر می تواند ادعیه مورد علاقه خود را در قسمت گلچین اضافه نموده و در مراجعات بعدی سریعا به آنها دستیابی داشته باشد.

بخش نهج البلاغه : کلیه خطبه ها، نامه ها و هم چنین حکمتها به طور فهرست وار و شاخه ای برای دسترسی آسان کاربران تهیه شده است. علاوه بر این، قابلیت جستجو در متن نهج البلاغه و ترجمه آن و هم چنین در عناوین وجود دارد. از ویژگی های دیگر این قسمت امکان تهیه فهرست شخصی برای هر کاربر می باشد بدینگونه که کاربر می تواند متون مورد علاقه خود را در قسمت گلچین اضافه نموده و در مراجعات بعدی سریعا به آنها دستیابی داشته باشد.

بخش نهج الفصاحه : بیش از 3200 حدیث گرانبها و زیبا از رسول اعظم صلوات الله علیه در برنامه جمع آوری شده است. و قابلیت ترجمه متن عربی به فارسی را داراست. از ویژگی های دیگر نرم افزار امکان تهیه فهرست شخصی برای هر کاربر می باشد بدینگونه که کاربر می تواند متون مورد علاقه خود را در قسمت گلچین اضافه نموده و در مراجعات بعدی سریعا به آنها دستیابی داشته باشد.

بخش غررالحکم : این برنامه کتاب گرانسنگ غررالحکم و دررالکم می باشد. این کتاب بیش از 11000حدیث در
بیش از 500 باب و موضوع از امیر المؤمنین علیه السلام را روایت می کند. از ویژگی های دیگر این قسمت امکان تهیه فهرست شخصی برای هر کاربر می باشد بدینگونه که کاربر می تواند متون مورد علاقه خود را در قسمت گلچین اضافه نموده و در مراجعات بعدی سریعا به آنها دستیابی داشته باشد.

بخش زندگینامه امامان : این برنامه زندگینامه کامل 12 امام و حضرت محمد (ص) و حضرت فاطمه (س) از: تولد، کودکی، امامت، القاب، و کنیه ها، جنگ ها، کرامات و وفات را بیان می کند. از ویژگی های دیگر این قسمت امکان تهیه فهرست شخصی برای هر کاربر می باشد بدینگونه که کاربر می تواند متون مورد علاقه خود را در قسمت گلچین اضافه نموده و در مراجعات بعدی سریعا به آنها دستیابی داشته باشد.

امکان جستجوی پیشرفته در کلیه موضوعات

قابلیت به اشتراک گذاشتن موضوعات مورد نظر در گروه های اجتماعی و ارسال بوسیله پیامک

قابلیت گلچین نمودن موضوعات و اضافه کردن آن به لیست علاقه مندی ها

امکان کپی برداری از موضوعات مورد نظر جهت انتقال به فایل های متنی گوشی

منابع بکار رفته در این نرم افزار شامل کتب ارزشمند و نفیس :

مفاتیح الجنان، نهج البلاغه، نهج الفصاحه، غررالحکم و دررالکلم

 

logo-enamad logo-samandehi