ردیاب خودرو لندر

ردیاب خودرو لندر

نسخه ۲.۰.۸
۵
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

ردیاب خودرو لندر ایمنی و آسایش را برای صاحب خودرو، موتور سیکلت و سایر وسایل نقلیه به همراه دارد. با ردیاب لندر در هر لحظه و هر مکانی از موقعیت وسیله نقلیه خود مطلع باشید. ردیاب لندر امکان مشاهده موقعیت وسیله نقلیه در حال حاضر و یا در طول 3 ماه گذشته را بصورت شماتیک بر روی نقشه برای شما فراهم می آورد. در هر لحظه از موقعیت خودرو، سرعت خودرو، مسیر حرکت و ... آگاه خواهید بود.
یکی از ویژگی های این ردیاب ها، امکان ارسال درخواست کمک اضطراری (SOS) می باشد. کافیست دکمه مخصوص درخواست کمک را فشار دهید تا درخواست شما بهمراه موقعیت جغرافیایی شما به 6 نفر که به دستگاه معرفی کرده اید ارسال گردد و همچنین با آنها تماس گرفته شود تا از وضعیت اضطراری شما آگاه گردند.
از دیگر ویژگی های این ردیاب ها، امکان خاموش کردن خودرو از راه دور می باشد. در صورتی که خودرو شما به سرقت رفته باشد، می توانید از طریق اپلیکیشن یا پیامک خودرو را از راه دور خاموش کنید و تا زمانی که شما فرمان روشن شدن را صادر نکنید خودرو روشن نمی شود.
این ردیاب ها به هشدارهای زیر مجهز می باشند که در صورت وقوع هر یک، از طریق پیامک، تماس و نوتیفیکیشن اپلیکیشن شما را آگاه می سازد.
هشدار روشن شدن خودرو
هشدار حرکت و همچنین جابجایی خودرو
هشدار لرزش و ضربه خوردن به خودرو
هشدار بالا رفتن سرعت از حد مجاز تعیین شده توسط شما
هشدار خارج شدن از محدوده مجاز تعیین شده توسط شما
هشدار ورود به محدوده تعیین شده توسط شما
هشدار باز شدن درب خودرو
هشدار قطع شدن باتری خودرو
هشدار افت ولتاژ باتری دستگاه

logo-enamad logo-samandehi