ماشین من نگهداری و سرویس خودور

ماشین من نگهداری و سرویس خودور

نسخه ۵.۰.۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۶
مگابایت
حجم

اندروید را در خودروی خود بکار بگیرید و خیال خود را از سرویس وسیله ی نقیله  راحت کنید .(به دلایلی که در زیر مشاهده می کنید حتی اگر خودروی شخصی ندارید به اعضای خانواده یا دوستانی که دارند معرفی فرمایید )

1-اعلام زمان تعویض قطعات مختلف و سرویس های دوره ای:

زمان تعویض لنت ترمز ، لاستیک ها ، تسمه ی تایم ، تسمه دینام ،  روغن موتور، باتری،مایع خنک کننده و...

2- یادآوری و هشدار برای تاریخ انقضای بیمه ، گواهی نامه و معاینه فنی

۳-امکان دریافت تنظیمات سرویس از مراکز سرویس دهنده خودرو

4- امکان افزودن قسمت های مختلف خودرو به برنامه جهت اعلام زمان سرویس و یا تعویض (بخش های دیگر خودرو مانند شمع ها چراغ ها ، چک گاز ، بیمه بدنه و.... را می توانید اضافه کنید گزینه  ی اضافه کردن مورد جدید را از منو یا انتهای لیست انتخاب کنید)

نکته : از طریق تنظیمات پیشرفته می توانید کارکرد استاندارد قطعات و.... را تعیین کنید .برای مثال ممکن است روغن موتور مصرفی شما 10000 کیلومتر کارکرد داشته باشد و روغن موتور دیگری ۶۰۰۰ ٬تنظیمات پیشرفته برای اعمال تنظیمات کارکرد قطعات برای خودروهای مختلف است مثلا تسمه تایم یک ماشین با ماشین دیگر متفاوت است. (برای باز کردن منو  سه خط زیر هم در نوار بالا را لمس کنید و یا وقتی در صفحه اصلی هستید ٬ صفحه را به راست بکشید تا منو باز شود .

چرا این برنامه برای هر کسی که ماشین دارد لازم است ؟

1- زمان انقضای گواهینامه ؛ بیمه و معاینه فنی را اعلام می کند (آلارم و پیام روی صفحه) تا بی گدار به آب نزنید.

2- با اعلام زمان فرا رسیدن سرویس دوره ای مثل تعویض روغن و.... کمک می کند ماشینتان سالم بماند.

۳- سالم و سلامت رسیدن به مقصد نیاز به رانندگی خوب دارد رانندگی خوب بدون ماشین سالم سخت است ! راننده ای که وسیله ی نقلیه اش نقص فنی دارد برای همه خطر ساز است این برنامه به همه یادآوری می کند سرویس و کنترل دوره ای وسیله نقیه را فراموش نکنند لذا پیشنهاد ما معرفی برنامه برای دیگران است .


"ما سعی کرده ایم مفید باشیم و افتخار ما رضایت شماست ، انتشار و معرفی در شبکه های اجتماعی و کمک به جاده های امن تر با شما لطفا برنامه را معرفی کنید "

با احترام

کلید واژه ها:

تعویض روغن ,تعویض تسمه تایم,تعویض تسمه دینام,پارک ماشین,تعویض گواهینامه ,تعویض لنت ترمز, برنامه پارک ماشین ,

در رسانه‌ها

موبایل مگ: ماشین من؛ مدیریت وضعیت فنی اتومبیل

استفاده از چنین برنامه مدیریتی برای هر فردی که از اتومبیل شخصی استفاده می کند واجب است و با توجه به رایگان بودن برنامه، دانلود و نصب آن ضرری ندارد. عملکرد برنامه در بررسی ما قابل قبول بود و نمره خوبی را به خود اختصاص داد. این برنامه برای کاربران سیستم عامل اندروید در فروشگاه کافه بازار قرار داده شده است. در ادامه با بررسی این برنامه همراه موبایل مگ باشید...

نگهبانی دیجیتال برای خودرو شما(معرفی برنامه ماشین من)

ین اپلیکیشن برای افرادی که زمانهای خاصی از قبیل تاریخ انقضاء گواهینامه و معاینه فنی، زمان چکاپ و سرویس های دوره ای، اتمام زمان بیمه ماشین، زمان تعویض روغن ترمز و تسمه و… را فراموش میکند بهترین گذینه است. با نصب این برنامه و دادن مشخصات کامل ماشین و گواهینامه و بیمه ی خودرو میتوانید از اعلانات و هشدار های بموقع این برنامه جهت رسیدگی های دوره ای ماشین و تمدید گواهینامه و بیمه ی خودروی خود بهره ببرید.میتوانید زمان اتمام سوخت ماشین را هم بصورت دستی وهم با استفاده از GPS مطلع شوید.حتی زمانی که خودرو خود را پارک کردید و نگران یافتن مجدد ماشین در انبوه خودرو ها هستید، با ثبت مکان کنونی بعد از ارجاع مجدد به راحتی آن را از روی نقشه پیدا کنید.

ماشین من؛ دستیاری هوشمند برای نگهداری از خودرو

اپلیکیشن ماشین من دستیار هوشمند نگهداری خودروی شماست. با آن می توانید در هر لحظه وضعیت فنی خودرو را چک کنید، برای تعویض قطعات و تمدید بیمه و گواهینامه پیام هشدار دریافت کرده و حتی محل پارک خودرو را در آن ثبت کنید تا برای یافتنش کار آسان تری داشته باشید.

نقد و بررسی ماشین من

وسایل نقلیه نیز همانند سایر وسیله هایی که در زندگی روزمره از آنها استفاده میکنیم، نیاز به مراقبت داشته تا از آسیب جدی در امان بمانند. از آنجا که خودرو وظیفه حمل و نقل افراد را بر عهده دارد، باید با دقت از آن نگهداری نمود چون در صورت وجود نقص فنی در اتومبیل، ممکن است جان سرنشینان به خطر بیفتد. سرویس قسمت های مهم خودرو در دوره های منظم، میتواند سلامت آن را تا حد زیادی تضمین کند. “ماشین من”، عنوان اپلیکیشنی است که در این زمینه دستیار شما خواهد بود. در ادامه با معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi