Voidpet Garden: Mental Health

Voidpet Garden: Mental Health

نسخهٔ ۲.۲.۵
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۳۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
Voidpet Garden: Mental Health

Voidpet Garden: Mental Health

Voidpet
نسخهٔ ۲.۲.۵
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۳۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

Voidpet Garden و سلامت روان!

Voidpet Garden یک نرم‌افزار کاربردی در حوزه سلامت روان است. این اپلیکیشن به کاربران کمک خواهد کرد که در طول فعالیت، سلامت روان و احساسات آن‌ها شرایط بهتری پیدا کند. این اپ شامل بخش‌های مختلفی مانند روان‌شناسی، بازی، و... است که به شما در بهبود وضعیتتان کمک خواهد کرد. در ادامه به بررسی اهداف و ویژگی‌های کاربردی این نرم‌افزار می‌پردازیم.

ویژگی‌ها

  • انجام تمرینات مرتبط با روان‌شناختی
  • ردیابی و دنبال‌کردن وضعیت روحی فرد برای بهبود آن
  • کمک‌گرفتن از صدا و موسیقی‌درمانی به‌منظور تقویت ‌کردن وضعیت روحی و حتی جسمی فرد
  • استفاده از منابع آموزشی و راهنمایی‌های زیاد برای بهبود وضعیت روحی و روانی

 

هدف اپلیکیشن

نرم‌افزار Voidpet Garden: Mental Healthیک شبیه‌ساز مجازی مراقبت از حیوانات خانگی و پرورش گیاهان و باغ است. شما باید با این حیوانات دوست شوید و در طول ارتباط و پرورش این کاراکترها و حیوانات، احساسات خود را پیدا کنید و در جهت کنترل اضطراب، سلامت روان و رشد عاطفی خود تلاش کنید. در همان ابتدای کار شما می‌توانید حالات روحی خود را انتخاب کنید تا با کمک نرم‌افزار بتوانید بهترین درمان و بهبود روحی را داشته باشید.

در واقع با کمک این اپلیکیشن می‌توانید سلامت روانی خود را تضمین کنید. شما با استفاده از Voidpet Garden می‌توانید کاراکترها و حیوانات موجود را همراهی کنید؛ از آن‌ها مراقبت کنید و شاهد رشد آنها باشید. در طول این همراهی احساسات و روان شما رشد خواهد کرد. 

با حیوانات دوست شوید

در این بازی حیوانات بسیار زیادی وجود دارند. هر حیوان احساس و ویژگی خاص خود را دارد که شما باید باتوجه‌به احساسات و ویژگی‌های آن‌ها، با این کاراکترها در ارتباط باشید. در واقع شما با ارتباط مناسب می‌توانید محبت این حیوان‌ها و کاراکترها را به دست بیاورید. این کاراکترها باتوجه‌به شرایط روحی شما انتخاب شده‌اند. در طول این ارتباط رفتار شما تغییر خواهد کرد و مشکلات روحی برطرف خواهد شد.

تشویق به انجام عمل

شما بخشی از وقت خود را در کنار این کاراکترها و حیوانات می‌گذرانید. این حیوانات نیز به این موضوع اهمیت می‌دهند و قدردان شما هستند. آن‌ها نیز وقت خود را به شما می‌دهند و شما را تشویق به انجام تفریحات، ورزش‌ها و... می‌کنند. با انجام این تشویق‌ها، حالات روحی شما تغییر خواهند کرد. علاوه بر این وضعیت جسمی شما نیز بهبود پیدا می‌کند.

اشترک گذاری احساس حیوانات با شما

این حیوانات در طول بازی با Voidpet Garden: Mental Healthبه شما اعتماد می‌کنند و در احساسات خود با شما شریک خواهند شد. البته آن‌ها انتظار دارند که از سمت شما پاسخ مهربانانه‌ای بگیرند.

از خودتان مراقبت کنید

نرم‌افزار Voidpet Garden: Mental Healthبا دادن راهکارهایی مانند نفس عمیق کشیدن و تفکر (مدیتیشن ) راه‌های مناسبی برای شروع یک روزی عالی دارد.

درک خلق‌وخو

متأسفانه، بسیاری از افراد هنوز درک مناسبی از خلق‌وخوی خود ندارند. با کمک Voidpet Garden Mental Healthافراد می‌توانند درک بهتری نسبت به احساسات خود پیدا کنند و به بینش‌های عمیقی در مورد دنیا درونی خود دست پیدا کنند. هر چه انسان درک بهتری نسبت به خلق‌وخو و احساسات خود داشته باشد بهتر می‌تواند خلق‌وخوی خود را مدیریت و در صورت نیاز آن را تغییر دهد.

علاوه بر این، شما می‌توانید به‌صورت روزانه گیاهان خود را بررسی کنید و در صدد رشد باغ خود تلاش کنید. در واقع شما با این کار تمرینات ذهن‌آگاهی را انجام می‌دهید و همین عامل نیز باعث بهبود وضعیت روحی شما خواهد شد. ذهن خودآگاه می‌تواند استرس‌ها و مشکلات بسیار زیادی را از بین ببرد.

قدردانی و سپاس‌گزاری را تمرین کنید

شما باید یاد بگیرید که نسبت به خوبی‌های اطرافیان قدردان و سپاس‌گزار باشید. داشتن این روحیه به شما کمک خواهد کرد تا روابط خود با دیگران و روحیه خود را بهتر کنید. این مهم از طریق نرم‌افزار Voidpet Gardenبه دست خواهد آمد.

مثبت فکر کنید

درمان شناختی رفتاری (CBT) از دیگر ویژگی‌ها و اهداف این نرم‌افزار است. منفی‌نگری از مهم‌ترین مشکلات جامعه است. این برنامه کمک می‌کند که افراد بتوانند الگوهای فکری مخرب و مزاحم را از خود دور کنند. این افکار تأثیر منفی بر روی رفتار و احساسات شما خواهند گذاشت. در واقع به شما کمک خواهد شد تا بتوانید افکار منفی را به طور خودکار تغییر دهید.

واکنش درونی اوج حسی را تجربه کنید

واکنش درونی اوج حسی (ASMR) یک حس لذت‌بخش است که شما می‌توانید با دیدن تصاویر و انجام برخی از اعمال در  نرم‌افزار Voidpet Garden: Mental Healthتجربه کنید. در واقع اکثر مردم نمی‌توانند این حس را تجربه کنند؛ اما با کمک این اپ و بازی می‌توان این حس را تجربه کرد. در واقع شما با محرک‌هایی روبه‌رو خواهید شد که باعث آرام‌بخشی شما می‌شوند.

تبدیل احساسات به داده

شما می‌توانید احساسات خود را در نرم‌افزار Voidpet Garden: Mental Healthبنویسید. این احساسات به داده تبدیل می‌شوند و برنامه پاسخ سازنده‌ای را برای احساسات شما در نظر خواهد گرفت.

امکان تنظیم هدف

شما می‌توانید هدف خود را تنظیم کنید. به شما کمک خواهد شد تا بتوانید با طی مراحلی به هدف خود برسید. در طول انجام بازی شما شفتگی ملایمی نسبت به این نرم‌افزار خواهید داشت.

دیگر امکانات

این نرم‌افزار و بازی دارای پرداخت درون برنامه‌ای است که می‌توانید برای استفاده از تمامی امکانات و رشد بهتر، با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، به این هدف‌ها برسید.

علاوه بر این، اپ Voidpet Garden: Mental Healthدارای تنظیمات بسیار زیادی است که شما می‌توانید آن را تا حدود بسیار زیادی شخصی‌سازی کنید.


نظرات کاربران - ۲ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
طاها
طاها
۱۴۰۲/۱۱/۰۳
عالی عالی عالی عالی!!! خیلی کمک می‌کنه و فوق العاده‌ست. پیشنهاد میشه.
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۸/۲۷
اپ بامزه و کیوتی راجب احساسات و سلامت روانه.