ژئومات:نقشه برداری

ژئومات:نقشه برداری

نسخه V۱.۱.۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

ژئومات مجله ای آنلاین شامل آموزش های  جامع  نقشه برداری در زمینه  تجهیزات - نقشه برداری کارگاهی - دانلود جزوات و مقالات آموزشی . قابل استفاده برای تمامی رشته های عمران و نقشه برداری .


توجه : بعد از نصب برنامه در صورتی که اندازه حروف متن بزرگ هست ، از منوی موجود در بالا سمت راست متن ،فقط کافی است یکبار اندازه حروف را تنظیم کنید .


این برنامه برای تمامی رشته های عمران و رشته هایی که در زمینه نقشه برداری فعالیت می کنند می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . 


برای استفاده از این برنامه نیاز به اتصال اینترنت می باشد . برای اینکه حجم گسترده ای از اطلاعات در برنامه کنجانده شود ، در اکثر مطالب برای مطالعه بیشتر، بیش از 200 فایل درقالب PDF و Video قرار داده شده که می توان همزمان آنها را دانلود و مشاهده کرد حتما  برنامه های Adobe Acrobat Reader و MX Player pro یا برنامه های مشابه را بر روی دستگاه موبایل خود نصب نمایید. این برنامه بخاطر قابلیت آنلاین بودن آن هر هفته بدون نیاز به دانلود و نصب مجدد ، بروز رسانی شده و مطالب جدید و کاربردی در حوضه نقشه برداری و مهندسی ژئوماتیک به آن اضافه می شود .  برای اینکه از تمامی امکانات و قابلیت های برنامه بهره ببرید حتما راهنمای برنامه را مطالعه بفرمایید.


 

logo-enamad logo-samandehi