Floor Plan Creator

Floor Plan Creator

نسخه ۳.۳.۸
۱۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۴
مگابایت
حجم

یک برنامه‌ی حرفه‌ای و کاربردی برای نقشه‌برداران و کسانی که نیاز به ابزارهای طراحی و پیاده‌سازی نقشه منازل دارند!
با استفاده از این برنامه می‌توانید با دقت زیاد نقشه‌ی هر محیط را طراحی کنید٬ اندازه‌ها را تغییر دهید و امکانات مختلفی مانند در٬ پنجره و غیره را به نقشه خود اضافه کنید!

در رسانه‌ها

نقشه‌کشی آسان با Floor Plan Creator

امروزه معماران و طراحان از برنامه‌های فوق حرفه‌ای چون AutoCAD، Revit، SketchUp و ... برای طراحی و پیاده‌سازی نقشه‌‌ی انواع ساختمان‌ها و سازه‌ها استفاده می‌کنند. برای استفاده از این نرم‌افزارها لازم است که آموزش دیده باشید و دائما از آ‌ن‌ها استفاده کنید تا نحوه کار با آن‌ها از یادتان نرود. با وجود اینکه این برنامه‌ها بسیار عالی هستند و تمام جزئیات را به‌صورت حرفه‌ای و دقیق ارائه می‌دهند و برای هر اضافه کردن هر آیتمی در نقشه چندین روش دارند اما می‌توانند حتی برای حرفه‌ای‌ترین‌ها نیز بسیار وقت‌گیر باشند.

Floor Plan Creator؛ ساده ترین اپلیکیشن اندروید برای نقشه کشی

در این که اتوکد حرفه ای ترین محصول نرم افزاری موجود برای نقشه کشی است، تردیدی نیست. اما آیا به غیر از دانشجویان آموزش دیده رشته های مهندسی و معماران مجرب، افراد عادی هم می توانند از آن برای طراحی یک پلن ساده استفاده کنند؟ مسلما خیر. اپلیکیشن Floor Plan Creator که امروز به معرفی آن می پردازیم، در واقع نوع آماتور و ساده شده اتوکد است که با آن می توان برای اهدافی مثل تعویض دکوراسیون داخلی خانه، نقشه ای ساده و در عین حال دقیق از محیط طراحی کرد.

logo-enamad logo-samandehi