Homestyler - Interior Design & Decorating Ideas

Homestyler - Interior Design & Decorating Ideas

نسخه ۴.۰.۰
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۶۵
مگابایت
حجم

ایده هایی خیره‌کننده درباره طراحی داخلی!

خانه خود را با این برنامه طراحی کنید. وسایل و نور خانه و اتق‌های مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام برای شرایط شما بهتر است.

در رسانه‌ها

جعبه ابزار: اپلیکیشن هایی برای دکوراسیون و طراحی داخلی خانه و محل کار

ساخته های شرکت Autodesk، همواره سرآمد ابزارهای طراحی بوده و از واجبات کاری مهندسین و دانشجویان معماری به شمار می روند. Homestyler Interior Design محصول این شرکت خوشنام، آمده تا با قابلیت هایی عالی اش شما را در طراحی محیط های داخلی یاری کند.

معرفی برنامه Homestyler ؛ طراحی داخلی به صورت سه بعدی

اگر از طراحان داخلی و افرادی هستید که در زمینه دکوراسیون لوازم منزل فعالیت دارند، حتما به دنبال اپلیکیشن هایی بوده‌اید که بتوانند قابلیت شبیه سازی سه بعدی ایده هایتان را ارائه کنند. اپلیکیشن Homestyler (هوم استایلر) دقیقا اپلیکیشنی است که به بهترین شکل ممکن این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد. هوم استایلر (Homestyler) توسط شرکت شناخته شده اتودسک (Autodesk) توسعه داده شده و یکی از بهترین اپلیکیشن های فعلی موجود به منظور شبیه سازی ایده های طراحی داخلی، دکوراسیون و معماری به شمار می‌رود. نام اصلی و کامل این برنامه Homestyler Interior Design است که اصطلاحا به آن HID هم گفته می‌شود. اپلیکیشن هوم استایلر (Homestyler) در دو نسخه اندرویدی و آی او اسی منتشر شده و هر دو نسخه آن به طور رایگان قابل دانلود هستند.

logo-enamad logo-samandehi