Origami for kids: easy schemes

Origami for kids: easy schemes

نسخهٔ ۱.۵
+۲ هزار
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
Origami for kids: easy schemes

Origami for kids: easy schemes

Womanoka
نسخهٔ ۱.۵
+۲ هزار
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اوریگامی برای بچه‌ها یک سرگرمی بسیار مفید است که مهارت‌های حرکتی مربوط به دست‌ها، تفکر انتزاعی و فضایی، منطق و حافظه را توسعه می‌دهد. این یک بازی واقعاً هوشمندانه است، زیرا کودکان نه تنها قهرما‌نان یا حیوانات جدید را یاد می‌گیرند، بلکه متن‌ها و داستان‌های خود را نیز ارائه می‌دهند.

اوریگامی هنری باستانی و بسیار زیباست. مردم سراسر دنیا دوست دارند کاغذ را تا کنند و اشکال مختلف ایجاد کنند. در این برنامه، ما طرح‌های مختلف اوریگامی را جمع‌آوری کرده‌ایم که می‌تواند برای اهداف آموزشی یا به عنوان یک سرگرمی خانوادگی مورد استفاده قرار گیرد. اشکال اوریگامی ساخته‌شده از کاغذ می‌توانند تختخواب یا اتاق را تزئین کنند، می‌توان با آن‌ها بازی کرد یا به راحتی روی یک قفسه جمع کرد. می‌توانید کاربردهای مختلفی پیدا کنید.

برای تهیه‌ی اوریگامی از این برنامه، شما به کاغذهای رنگی در اندازه‌های A2،A3 یا A4 نیاز دارید. اما می‌توانید از کاغذ سفید ساده هم استفاده کنید. سعی کنید خمیدگی‌ها را به بهترین شکل و با حداکثر دقت ایجاد کنید. در صورت لزوم می‌‌توانید از چسب برای اصلاح فرم استفاده کنید. این‌ها فقط توصیه‌ است. می‌‌توانید از اندازه‌ی کاغذ راحت‌تری استفاده کنید.

این برنامه به‌راحتی به کودکان می‌آموزد که چگونه حیوانات اوریگامی، شخصیت‌های افسانه‌ای، یک جعبه و سایر اشکال کاغذی را بسازند.

اگر می‌خواهید به کودکان نشان دهید که چگونه اوریگامی درست کنند، پس این برنامه را دوست خواهید داشت.

دوستان! به هنر اوریگامی خوش آمدید!

نظرات کاربران - ۱۳ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر حسین
امیر حسین
۱۴۰۱/۰۳/۰۶
راحت و آسون هستش
نرجس
نرجس
۱۴۰۰/۰۵/۱۰
خوبه ولی بدونه تبلیغات بهتره
یسنا
یسنا
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
نمیاره چرا