آموزش نقاشی همه چیز!

آموزش نقاشی همه چیز!

نسخهٔ ۱.۵
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ آبان ۱۳۹۶
آموزش نقاشی همه چیز!

آموزش نقاشی همه چیز!

کاشانه
نسخهٔ ۱.۵
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ آبان ۱۳۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در این برنامه شما روش نقاشی 65 طرح مختلف را به صورت قدم به قدم آموزش می بینید. طرح های متنوعی از سری کتاب های مختلف 50 نقاشی انتخاب شده اند. میمون، گاو، گوریل، قورباغه، خوک، پاندا، اسب، گربه، دایناسور و ... حشراتی مثل عنکبوت، پروانه، موجودات تخیلی مثل دراکولا، چند شخصیت کارتونی جالب، گیاهانی مثل گل رز، سوسن،آفتاب گردان، قارچ، چهره های مشهور سیاسی، پرندگانی مثل عقاب و سینه سرخ،طوطی،گنجشک، قو، حیوانات دریایی مختلف، بناهایی مثل فانوس دریایی یا برج ایفل، وسایل نقلیه متنوع از جمله هلی کوپتر، هواپیما، ماشین آتش نشانی، قطار و دوچرخه تنها بخشی از نقاشی های این برنامه هستند.

سن مناسب: 10 سال به بالا

نحوه استفاده :
شما مجبور نیستید با اولین نقاشی شروع کنید. هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید. موقعی که تصمیمتان را گرفتید مراحل را گام به گام دنبال کنید. هر مرحله را با دقت و کمرنگ رسم کنید. اگرچه مراحل خیلی راحت است اما باید با نهایت دقت انجام شوند. مرحله دوم به مرحله اول اعمال می شود. مرحله سوم به مرحله اول و دوم و به این ترتیب مراحل را تا انتها باید دنبال کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مداد نرم، کاغذ و پاک کن خواهد بود. یادتان باشد اولین گام های درس ها تیره تر از آنچه مورد نیاز است نشان داده شده اند و می توانید آنها را کمرنگ تر رسم کنید.

منبع :
این برنامه پیاده سازی یکی دیگر از سری کتاب های معروف "50 نقاشی" می باشد که به تمام علاقمندان دنیای نقاشی داشتنش را توصیه می کنم.

کتاب: نقاشی اشیاء و حیوانات نوشته لی جی آمس

نظرات کاربران - ۷،۰۸۵ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فاطمه قاسم زاده
فاطمه قاسم زاده
۱۳۹۶/۰۹/۰۷
خیلی نقاشی های زیبایی دارند وراستی اگر میخوای نقاشهادخوب باشه نصب کب
یاسین
یاسین
۱۳۹۶/۰۹/۰۷
با استفاده از این نرم افزار نقاشی را کاملا اموختم
حسین ابخیز
حسین ابخیز
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
خوب است ولی اگر نقاشی میوه هارا هم داشت بهتر بود